Kizlar alt bölgenizdeki tüyler?

Kizlar alt bölgenizdeki tüyleri nasil aliyorsunuz? Ben agda denedim dayanilmaz bir aci, lazer denedim oda inanilmaz bir aci ondan jilet kullaniyorum Şu an ama jilet sanki daha koyulastirdi tüylerimi daha kalin olmus gibi bide artik biktim jilet kullanmaktan, krem kullanmaktan.. Baska öneri Tabi aci olmasin (alt bölge derken anlamissinizdir vajin)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ağdayla canım yumuşacık pamuk gıbı olur ılk ıkı uc defada acır sonra cok rahat alınıyor

0|0
    0|0
    • Aynen agda guzel sonuc veriyor fakat agri cekmemek icin yapicak birsey var mı

• bir elinle ağda bandını cekerken dıger elınle tenıne bastır ıkı uc defa al sonra acımaz

Erkekler Ne Diyor 8

• Hamam otu denedin mi?

0|0
    0|0
  • Sakal gibi olur ilerde o hergün traş ister allah bana senin gibi es vermesin :D

0|0
    0|0
  • çok yanlış yolda gidiyorsun. neden lazer bunun çözümü imkanın varsa bu o kadar acıtmaz. yapan çok arvar

0|0
    0|0
  • kolanya ve ateş

0|0
    0|0
  • bence ne jilet kullan nede ağda uzadıkça makasla kes ben kıllı vajinadan daha çok hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü

0|0
    0|0
  • Yolarak

0|0
    0|0
  • alt dedıgın gxt sanırım jıletle alama ya

0|0
    0|0
    • Hayir oramda birsey yok sorumu tam okusan anlardin ama zaten sana sormadim kizlara sordum

• tam okudum ma zaten vajına bolgesı ağdayla alman lazım nedenını nozelden yaz soyleyım boyuk sorun olur

Kızlar Ne Diyor 4

• lazer kesin çözüm neden lazeri bıraktın :/

0|0
    0|0
    • Aynen çogunu yok etti ilk yaptigim halde ama bilmiyorum tek benmi okadar aci cektim laserde agdadan çok çok daha kotuydu acisi biraktim belki bir kez daha deniyebilirim baska yerde

• hem tüy gitsin istiyor, hem acı olsun istemiyor. sen çok şey istiyor

1|2
    0|0
    • bunun neresi çok sey istiyorum?

• kızım manyakmısın sana yardımcı olcak soru bakımından :F:DS:FD

• Küfür etme beni o cok daha onceden takip istiyordu ondan emin olamadim

• lazere gidip acı çekeni ilkdefa görüyorum ne narin canın varmış seninde

0|0
    0|0
  • Bebeğimm kremden başka çare yok

0|0
    0|0