Cinsel organ belirginleşince?

bir iş yerinde çalışmaya başladım 1 ay oldu. 23 yaşındayım ilk iş hayatım. Iş yerinde aynı odada çelıştığım bir erkek var. Kötu bir şey oldu çok utandım. O ayağa kalkmıştı ve ben pantalonunun önunu ferkettim ama isteyerek olmadı çok belirginleşmişti bu böyle 2 kere oldu tuvalete gidip geldi o zamanda kalkmıştı yine gözüm oraya kaydı.çok utandım ben gördüğümü farketmiş midir? hem neden öyle oluyo ki tuvalet ihtiyacı karşılandıktan sonra böyle mi oluyor? o bunu farketmiyor mu ya önlemi yok mu bunun lütfen dalga geçmeyin utangaç biriyim ben

1|0
0|29

En İyi Erkek Görüşü

• Kasti olarak ovalayıp kaldırıyordur görüp canın çeker ucundan 1 lokma alırsın diye.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sana halleniyo malesef

1|0
    0|0
  • genelde sidik gelince kalkar alet

1|1
    0|0
  • belkide bilerek yapıyordur bunu, çünkü idrar yapıldıkdan sonra kesinlikle ereksiyon hali kalmaz

1|0
    0|0
  • Oturduğumuz zaman daha çok sert olur. Bazende vücut gevşediğinde sertleşir.

1|0
    0|0
  • eğer kumaş pantolonsa normal. kumaş pantolonlar ince. s.. iki kabak gibi çıkarıyorlar ortaya.

1|0
    0|0
  • Bir kaç yöntem var aslında anlatayım mı

Cayırt

1|0
    0|0
  • İlk ve son işin olabilir dikkat et

1|0
    0|0
  • dalga degıl kızım ya sevgılısıyle sohbet etmıştır ya da netten cıplak karılara bakmıştır ya da sana sulanmıştır
    olur benımkınıde caycı farketmıştı caycının yanında oyle gezerdım başka kadın geldımı duzeltır vs vs
    caycı bana dedı benım yanımda hep ortada başkasının yanında duzeltıyon neden
    bende sana guvenıyorum başkasına guvenmem vs
    neden kalkıyor pekı dedı soylemem dedım ısrar ettı
    gxtun çok guzel ruyamda gordum vs caycı emmeye başladı gayet dogal yanı

0|1
    0|0
  • profil resmime bak anlarsın benm basımada cok geliyor iççamasırı yüzünden ben giymem pek

1|0
    0|0
  • gözü dikmiş sana

1|0
    0|0
  • Sana hallenmiş dmfkdkf

1|0
    0|0
  • istek vardır nasıl giyinirsin ya da senden başka kılzar var mı nasıl giyiniyorlar ister istemez kalkıyordur. belki wc de boşalıp geliyor. bu arada bu seni etkiliyor mu yani hoşuna gidiyor mu mast yaparken falan aklına geliyor mu ya da o an akıntın oluyor mu

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz açık açık anlatmış halbuki
    https://www.youtube.com/watch?v=VJcYV7p1Qes

0|0
    0|0
  • Utangaç biri ve surekli bakıyor :) bosverdene

0|0
    0|0
  • utangaç:)))

0|0
    0|0
  • Senin frikihini görmüştür

0|0
    0|0
  • Bilinçli yapmıştır dikkatini çekmek için p*rno vs izlemiştir ya da hayal kurmuştur. Yakınlaşmamaya çalış

0|0
    0|0
  • senin hayalini mi kuruyor, yoksa yoksa bacak çatal frikiki veriyorsan ona bakıp bakıp azıyodur. ama dikkat :)

0|0
    0|0
  • Mast yapmistir tuvalette.
    O bilerek sen gör diye yapiordur. Onunla yanliz kalma.

0|0
    0|0
  • Çok dikkatini çekmiş gibi

0|0
    0|0
  • seni hayal edip mast yapıyordur

0|0
    0|0
  • Normaldir, bazen kontrol edemiyorsun kalkmasını inmesini

0|0
    0|0
  • Nıye utanıyosun bende sızın on tarafa bakıyorum tay gıyınce yarıklar bellı oluyor

0|0
    0|0
  • Dar giyiniyorsa olabilir ama tuvalet gelince penis şişmez ki.. Belkide büyüktür adamın ki

0|0
    0|0
  • Çekmeye girmiştir çekmeye :D

0|0
    0|0
  • Adamın sende ciddi ciddi gözü var fazla açık giyme azıyor hıyar :)

0|0
    0|0
  • Bazen kendi kendine aklında birşey yokkende kalkabilir erkeklerde olan birşey bu. Bunu saklamanın bir yoluda yok nereye saklayalım ne yapalım yani :)

1|0
    0|0
    • Ama ben utanıyorum yuzüne bakamıyorum artık

• O ha bakmıyorum ben denk geldi istemeyerek :)

• Her neyse seni yargılamıyorum ister bak ister bakma :P

• Sana göstermeye çalışıyordur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...