Zevk alamıyorum?

Merhabalar eşimle sevgiliyken birlikte olmuştum sonrasinda evlendik çok istekli bir insanım hatta evlenmeden once derdim hep ilerde hep birlikte olmak isterim filan. Neyse ilk basta çok istekli basliyorum ön sevismeye mesela alt tarafı yalarken cok iyi hersey bana yaparken cok iyi ama iş birlesmeye geldimi zevk arada geliyor oda 5 saniye !! Bıktım artik ona söylediğimde boşaldığımi soyluyor ama ben birlesmede zevk hissetmiyorum. Bu en basindan beri boyle arada kendime acaba lezbiyenmiyim acaba diye sormaya basladim seks konusunda.. Ne bilim kocam istediklerimide yapiyor amaa o zevk almam icin elinden geleni yapiyor penisi de ufak vs degil canimi acitiyir ilk.. Yaaa akil verin luten akil vermiceyecek olan yazmasin.

0|1
4|42

En İyi Erkek Görüşü

• Mast yaparken klitoristinle oynadığın için direk vajinana girdiğinde aynı hazzı alamıyosun. boşalmanda imkansız. ona içine girerken klitoristinle de oynamasını istediğini söyle.. bu şekilde zamanla alışır ve zevk alırsın merak etme

0|0
    0|0
    • O sekilde denemistil aslinda evet baya zevk aliyordum. s ama onda bile sıkıntı yasamistim resmen idrarim gelmisti. s

• bir kere tamamen psikolojik seninki. cinsel eğiliminde bişey olduğunu sanmıyorum. kullanıyosan bir iki kadeh votka al ve destek olması içinde vibratör vb kullanın. sana oral yaparken bir taraftanda vibratörle seni birleşmeye hazırlayabilir. renklendirmek sizin elinizde 😉

• Artı pozisyonda önemli.. her şekilde mi sıkıntı yaşıyosun? O uzansın sen çık üstüne ve oynayarak alıştır vajinanı

En İyi Kız Görüşü

• Sorununu okurken lezbiyen düşüncesi aklıma direk geldiki belirtmişsin zaten. Ben lezbiyenim fakat lezbiyenlik sadece cinsel çekim değil ki duyguların bir kadına karşı nasıl ilk onu sorgulaman lazım.

1|0
    0|0
    • Bende aslinda bundan korkuyorum. s biliyorum askim cinsiyeti olmas asla yadirgamiyorum.. Ama bu sekilde olmasını istemem. s

• Homoseksuelliği kabul etmek zor tabiki. Evlisin ve bir düzenin var ki bu dahada zor yapıyor. Zaten çoğu insan bastırıyor duygularını. Yine de bir kadınla dene derdim fakat evlisin. İşin zor sadece

Erkekler Ne Diyor 41

• Bu konuda sabırlı olun ve değişik pozisyonlar deneyin, değişik fanteziler bulmaya çalışın, erotik flim izleyebilirsiniz ve ön sevişmeyi mümkün oldukça uzun tutmaya hazır hissettiğiniz dede derhal birleşmeye geçiniz. Bence bir şekilde konsantırasyonunuz bozuluyor olmalı. Ne bileyim eşinizin kokusu, ya da ilk anda ki acı keyfinizi kaçır8yor olabilir. Bollaşma var ise vajen içi sürtünme doyurucu olmayabilir. Ama en çok raslanan vajen içi sıvının çok gelmesine bağlı olarak kayganlığın çok aşırı olmasıdır ki eşinizin penisinin varlığını hissedemezsiniz. Bir ıslak mendil ya da peçete ile penisi silin tekrar deneyin ya da bu aşırı ıslanmanın nedenini bulun. Bazen ön sevişme o kadar uzar ki sular seller gibi ıslanırsınız ve birleşmeden tat alamazsınız.

0|0
    0|0
  • Sanırım eşinizin davranışları sizi etkiliyor. Olaya sadece hizmet gözüyle baktığınızla alakalı... Yalaması güzel ama birleşmede çıt yok... Psikolojik bir destek gerek.

Ayrıca sürekli yaptığınız için özlem duygusunu kaybetmişsiniz belkide. Ara verin her gün değilde 2-3 günde bir yapın.. Ve değişik şeyler deneyin.

1|0
    0|0
  • ya ilişki sırasında bir haz hep vardır ama o hazın doruga ulaştıgı nokta bosaldıgın andır. Bence tadını cıkarmaya calıs ve aklından bu düşünceleri at eger boyle dusunmeye devam eder ve strese girersen emin ol ileride o 5 snyelık zevkı bıle alamayacak duruma gelirsin

1|0
    0|0
  • Utanma, jinekoloğa muayene ol.
    Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Sorun sende. Odaklanamıyor ve uyaramıyorsun kendini.

1|0
    0|0
  • Doğru Vajinismusların dostu Orgazm taklitçilerinin düşmanı
    Super hero Haydar Dümene...
    llcdn.listelist.com/.../Haydar-Dumen-Manset.jpg
    sende alemsin bir jinekoloğa gitsene...

0|0
    0|0
    • Ya bu konuyu konusmaya utaniyorum birebir. s dusunuyorum ama neyle karsilasicagimdan korkuyorum..

• yaw neyden utanıcaksın allahsen...
      doktor bu... tıpta utanma olmaz...
      anlatmazsan dahamı iyi...
      bu olay ya psikolojik ya da biyolojik...
      ya da partnerinde diyeceğim ama pek onluk bir durum gibi gözükmüyor...
      ya ilaç vericekler ya da psikoterapi göreceksin...
      başka türlü düzelmez...
      ömür boyu tatmin olmadan yaşamak dahamı iyi...
      utanma git... sorununu hallet...

• Tesekkur ederim. s gitmeye calisicam. s

• Rahat ol. zevk alacammi diye dusunme akisina birak. ve erken bosaliyorsa ikinci postayida atsin

1|0
    0|0
  • Erken boşalma sorunu olabilir mi

1|0
    0|0
    • Bayanlarda var mı boyle birsey..

• Anladim. s tessekur ederim. s

• Rica ederim hayırlı geceler

• çok büyük penis çok küçük penis zevk vermez ben yolcu gemi kaptanıyım gemide kaç bayanla birlikte oldum ben bile bilmiyorum bu güne kadar benden mutsuz olan bayan görmedim ilişkiye girdiklerim bana geliyor bir daha diye yalvarıyor eşin seni okşuyormu senin her tarafını yalayıp gögüslerini sıkıyormu

0|0
    0|0
  • Eşin fantezi yapmalı, rutin sevişmeler seni yormuş, ilk girişte canini da acitiyi :) ya ondandır. Hiç fantezi yapıyor musunuz.

0|0
    0|0
  • Bendede benzer sorun var. Tek çözümünü farklı farklı kişiliklerle yaparak çözdüm. Yani farklı kişilerle yaparken zevkli geliyor, yasak olduğu için mi, psikolojik mi bilmiyorum ama eşimden zevk alamıyorum. Evlilik aşkı öldürür. Sevgiliyken daha iştahlıydım😞

0|0
    0|0
  • Cinsel birleşme seksin ana noktası olarak alındığı zaman beklentiler direkt olarak onun üzerine yıkılıyor. Bence cinsel kimliklerinizi iyi tanıyın ve birleşme, cinsel dünyanızın sadece bir parçası olsun.

0|0
    0|0
  • Mast yaparmiydin eskiden cok?

0|0
    0|0
    • Hayatim boyunca hic yapmadim..

• İlginc bir durum psikolojik olabilir. Surekli yaladiginda ise zevk aliyorsun oyle mi? Bence bir doktora gorunmende fayda var.

• Birleşme esnasında klitoris üzerine yapılan küçük dokunuşlar etkili olabilir, not :tecrübeli değilim ama G noktası çoğu kadında klitoristir

0|0
    0|0
  • O zaman boşan yenisini bul

0|0
    0|0
  • Sende uzun bir süre yapma, özle sonra basla

0|0
    0|0
  • Net bir cvp verebilirim. Burdan aşırı detaylı olur maalesef yazamam.
    Ama özetle bir partnerim olmuştu onun da böyleydi. Sorun yok aslında ;-)

0|0
    0|0
  • kocan sevismeyi unutmuş

0|0
    0|0
  • O zaman ön sevişme daha uzun olması lazım

0|0
    0|0
  • Doktora git hastalık olabilir lezbiyenlikle alakalı degil

0|0
    0|0
  • Farklı pozisyonlar deneyin ve ön sevişmeyi uzatın

0|0
    0|0
  • Psikolojik gelir geçer bunlar. Bir kızla sevişmek zarar vermez hem

0|0
    0|0
  • anal seks deneyın

0|0
    0|0
  • Kocan usuyor ondan sen zevk alamiyorsun vucud sicakligi dengede degildir

0|0
    0|0
  • Yalama yapmıs olabılır kuzum

0|0
    0|0
  • Erken yaşta vurdurmanın zararları isimli kamu spotunu okudunuz.

0|0
    0|0
  • o zaman bisex bir ilşki yap 3. kişi kadın olsun hem sen hemde kocan mutlu olun

0|0
    0|0
  • Sanırım eşin işini bilmşyor

0|0
    0|0
  • doktora cık

0|0
    0|0
  • Daha detaylı konuşursak bişeyler olabilir blki yardım olarak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 3

• Akil verin derken :s

0|0
    0|0
    • Erkekler veya evli bayanlar bu sorunla cok fazla karsi karsiya. s yani aslinda bu sekilde sorunu cozmek icin sormustum. s

• Canım penisi seni tatmin etmiyor küçük olduğundan

0|0
    0|0
  • Azdırıcı krem ya da jel kullansana, etkilioluyor. İlişkiden önce sürüyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...