Beyler ya da bayanlar lütfen yardımcı olur musunuz?

Geçtiğimiz haftalarda erkek arkadaşımla bir birliktelik yaşadık korunduk aslında ama sonrasında ikinci kez olduğunda korunma gibi bişi olmadı ama içimde de boşalmadı. Bir kaç damla ya da belkide penisinde kalanlardan hamile olma olasılığı nedir. Sonrasında adetim 1 gün gecikti. Ve olması gerekenden 2 gün önce bitti. Hemen olan ilşkinin ardından 2 gün sonra hasta oldum ihtimal vermedim erkek arkadşımın ısrarla test yap demesinin arından limon testi yaptım ve okuduğum kadarıyla sonuç pozitif ama olasılık yok. Bana eleştiri yapmak yerine yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adet gördüysen değilsin.. ama bidahikine kalmıycan anlamına gelmez.. vajinanın üzerine dahi boşalmasına izin verme.. boşaldıktan sonra penisini iyice temizlemeden içine girmesinede izin verme , bir kaç damla dediğin sperm kucağına 3 kg bebek olarak gelir haberin olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Limon testi sonuç vermez.

0|0
    0|0
  • adet olmuşsun yani bu durum da hamile değilsin

0|1
    0|0
    • Evet adet oldum rahattım evde yapıln testlere güvenilmemesi geerktiğini biliyorum ama ihtimal vermek kötü

• verme verme ihtimal hamile değilsin hamile olsan 9 ay adet görmezsin zaten gördüğüne göre ama buda sana iyi ders olmuş bir daha kine dikkat edersin artık.

• Çok teşekkür ederim.

• Sperm nokta kadar olsa yine hamile kalirsin

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz.
    stress yapma ya

0|0
    0|0
  • Limon testi mi, limonu da ona alet ettin ya, artık nasıl limonata içeceğiz

0|0
    0|0
  • adet olduysan eger sıkıntı yok rahat ol

0|0
    0|0
  • Bu yasta nedır bu azgınlık yahu

0|0
    0|0
  • Hasta olmussun neyi soruyon ki daha?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım ben de böyle bir şey yaşadım. içine boşalma zart zurt yoktu. ama yine gebe kaldım. limon testini bilmiyorum. eczanelerde satılan gebelik testlerine baktım 1 hafta boyunca her sabah yaptım negatif çıktı. ama gebeymişim. ve yazdığından reglinin ne zaman olduğunu anlayamadım. yani ilişkinden sonra regl oldun doğru mudur?

0|0
    0|0
  • Keske beynine boşalsaymış gevşek sevgilin axaddadad

0|1
    0|0
  • Bebeğim hep diyorum yine diyicem hap al iç olsalık bile ihtimal bile kalmaz

0|0
    0|0
  • Limon testi ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...