Enterasan bir durum mu yoksa başka benim gibi olan var mı?

Azdığım zaman yani mastürbasyon yapıcağım zaman gay videoları veya resimleri beni daha çok tahrik ediyor bu erkeklerde lezbiyen videoları izler gibi bisey galiba normalde gaylerden haz etmem saygı duyuyorum ama hiç hoş gelmiyor ama o anda çok tahtik ediyor .. ne düşünüyorsunuz ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• her insanın etkilendiği seyler farklıdır kimisi lez sever kimisi fetiştir kimisi kadının her hangi bir yerini gördümü dayanamaz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet biraz garip.

1|0
    0|0
  • nemi düşünüyoz algı felci yaşıyorum kendime gelim düşünücem bişeyler.

1|0
    0|0
  • sapıklığın bir boyutu diye düşünüyorum kendini böyle sapıklığa alıştırma

1|1
    0|1
  • bende lesbıan vıdeosu ızlıyorm arada: d

1|0
    0|0
  • mantıklı.. ben de lezleri izlerim ara sıra :))

1|0
    0|0
  • bence ne gay nede lezbiyenlik.bence en güzeli erkek kadınla,kadın erkekle sonra herkes hizmetçiye:)

bence kendini bir erkekle düşün..diğer homoseksüel ilşkiler sapıklıktır..saygı duyulcak bir şeyde değil.babanı amcanla yaparken düşünebilirmisin.

0|0
    0|1
    • yani orası öyle bende hiç sevmiyorm iğrenç geliyor ama o anda tahrik ediyor saçma biliyorum ama oluyor napi ./

• bişey yapmana gerek yok azdığın zaman bu sefer bana haber ver.ben seni dahada azdırırım:)

• hoşuna gidiyorsa devam...

0|0
    0|0
  • Sapiksin sen:)

0|0
    2|1
  • ilginç bisex eglimin var mı

0|0
    0|0
  • p*rno izlerken bnde genelde mast yapan solo kızları ya da lezleri izlerim onları bn yapıyormuş gibi hayal etmek daha zevkli başka bir erkeğin siktği kızı izlemek saçmalık

0|0
    0|0
  • tek kadınlı gruplarda ilgini çekiyordur o zaman.

0|1
    0|0
  • küçücük yaşında kendini savrum savrum savuracak şekilde acele ile ilerletmeye çalışan, neyi neden hissettiğini bile dahi daha bilemeyecek yaşta olan bir genç daha

0|0
    0|0
  • gaysin :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ee yni sana göre normalse sorun yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...