Doğrumu bu yaptığım?

Ya arkadaşlar ben yaklaşık 2 -3 haftadır hiç mastürbasyon yapmadım bakireyim mastürbasyonla rahatlıyodum ama 2-3 haftadır hiç yapmadım kötümü sizce oysaki çok istekli bir kızım yakışıklı birini görsem gözlerimi ayiramam bakarım hatta sulanirim bazen. Ama yapmadim kaç gündür iliskiye girdiğimde vajinal zevki tadamam diye yapmıyorum aslında aklımada getirmiyorum iyimi yapıyorum sizce?

0|3
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun süre yapmamak sorun olduğunu gösterir. Sağlıkşın her bayan haftafa 2-3 kez yapması laızm.
    Ama malesef bayanların hemen hemen tamamı mast ile orgamz olmayı bilmiyorlar. Sadece biraz zevk alıp ıslanıyorlar v e orgamz olduğunu zannediyorlar. Tam rahatlama olmadığı için istek doğal olarak daha da artıyor. Vucut tekrarbyapmak istiyor v e kısİr bir döngü ye giriyorlar.
    Sen orgamz olabiliyor musun 😕😆

1|1
    0|0
    • Durum nedir sende 😆😆

• Niye

• Eğer bu durumda evlenirsen ilk ay sorunlar ile uğraşırken
      İlk gece korkusu
      Kendini rahat hlssedememe
      Kendini kasman
      İslanma problemi falan.
      Toplumda yanlış bir algı var. Eğer bir bayan orgazm sorunU yaşıyorsa Bu sadece erkeğin suçu gibi algılanır. Bayanın kendini Cinseliğe hazırlaması yani
      Bilinçaltındaki olumsuz düşüncelerden kurtulamadı
      Orgamz olma alışkanlığı kazanması gerekir. Buda sadece kendi vucudunu tanıyarak ve kendi vucudundan zevk alarak sağlanır
      Bunun için bazı yöntemler mevcut tabii

En İyi Kız Görüşü

• Vajinal zevk impozıbıl. :D Çünkü vajinada klitoriste olduğu kadar sinir ucu yok. Hatta neredeyse hiç yok zevk de haliyle yok kardeş. Boşuna kendini sıkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Masturbasyona herkes başvuruyor çünkü kimse hay8r olmaz demiyor. Hedef boşalmak rahatlamak olunca herşey elimizin altında ve gayette güvenli bir şekikde rahatlıyoruz. Ama tadında yapmak aşırıya kaçmamak lazımdır. Bence bunu o kadar kafana takma ve kendini oyalayacak başka seyler bul. Herşey yolunda merak etneyin.

1|1
    0|0
  • İçine doğru yap sen de

1|0
    0|0
    • Vallahi başladım normal oksamaya abi yaa dayanamıyorum çünkü

• Başladım derken yazarken mi tahrik oldun:)

• Alttakine mi verdin :D

• Doğru yapıyorsun, doğru.

1|0
    0|0
  • Yap yap çalışan demir pas tutmaz

1|0
    0|0
  • Daha çok ıslanırsın böylelikle

1|0
    0|0
    • Fena oluyorum bir bakıyorum önüm su gibi oluyo

• Evet diyorum yaa sık sık yapınca bukadar islanamiyodum yine oluyodu ama böyle farklı oluyo yaa. Vücudum sıcak

• Diğer tarafa geç bunu daha detaylı konuşalım

• İyi yapıyorsun ya ben sanal yapıyorum daha heyecanlı oluyor masttan sıkılınca

1|0
    0|0
  • Boyle devam et.

1|0
    0|0
  • Bosver en iyisini yapion.

0|0
    0|0
  • Evet iyi yapıyorsun kac yildir masturbasyon yapıyordun

0|0
    0|0
  • Her gün yapçaksın diye bir şey yok istersen 1 ay yapma 1 sene yapma ne alaka sana kalmış bir şey zevkine bakar rahat olabilirsin bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Arada sırada yap ya sonra gidipte evlenmeden birine verirsin falan yazık olue

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...