Çocuğunuz eşcinsel olduğunu itiraf etse tepkiniz ne olurdu?

ne yapardınız? veya nasıl bir yol izlerdiniz? detay detayyyyyyyyyy

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vay halime derdim vallahi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anasını kızı/oğlu bee diyip öperdim napak yani sonuçta onunda iki annesi olucak🤗

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ağzına tokat atardım

1|0
    0|0
  • Adam ederim ben onu

1|0
    0|0
  • Sasiririm

1|0
    0|0
  • Düzelmesi için uğraşırdım. Düzelmiyorsa, evlatlıktan red ederdim.

1|0
    0|0
  • Metroseksüel yaparim

1|0
    0|0
  • İnan napicagimi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • olmamasını dilerdim olursada dışlayacak değilim evladımı

1|0
    0|0
  • Kız çocuğumu erkek çocuğu mu?

1|0
    0|0
    • ıkısıde olabılır.

• Sabırlı olmak lazım. Dünyanın denge üzerine kurulu olduğunu güzel tatlı bir dille anlat, eşcinselliği yadırgayıp bu konu üzerinde üzerine fazla gidersen inata binip daha kötü olur. İnadına yapar. Anladığım kadarıyla ergen bir çocuktan bahsediyorsun

• Kotu bir durum

1|0
    0|0
  • Hormonlarina baktirirdim hasteneye götürürüm hemen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tepki vermezdim emin olup olmadığını sorardım sadece. böyle şeyler özenti de olabilir ama genel olarak içgüdüseldir psikolojik destek alıp bir psikolog eşliğinde hareket ederdim

1|0
    0|0
  • ne yani escinsel olan biri sucmu isliyorki itiraf etsin? ve neden tepki duyulmasi gerekiyorki? ben bisexuelim bunu ögrenince beni yargilacak bir anne beni dogurmama özgurlugune sahip ama ben lezbien ya da hetero olarak dogmayi secme hakkina sahip degilim...

2|0
    0|0
  • Gayet normal bişey bu tepki gosterilicek bir şey yok ortada bu bir tercih meselesi değil doğuştan gelen bir şey tepki göstermek yerine tam tersine yureklendiririm onu çünkü aynı şekilde onunda anne diyeceği iki kişi olucak.

3|0
    0|0
  • Hayat devam ediyor derim

1|0
    0|0
  • Dünyanın sonu değil. O benim her zaman çocuğum olarak kalacak ve ben ona ne olursa olsun destek çıkıcam :d

2|0
    0|0
  • Destek olurdum tamamiyle.

2|0
    0|0
  • Normal oldugunu aslinda boyle hissetmesinin sebebinin hormonal oldugunu ve tedavi ettirdikten sonra da bunu hissedip hissetmeyeginden emin olmamiz gerektigini anlatirdim ikna edip tedavi ettirirdim

1|1
    0|0
    • Hala bunun bir hastalık olduğunu düşünenler var ne diyim yazık

• Hah çok saçma tıp bile bunun bir hastalık olmadığını söylerken siz kimsiniz pardon?

• @Alkolikrahibe duzeltilen insanlar var tedavi gorerek o yuzden cok kasma oglumu kimseye yar etmem ben

• Bunun doğuştan gelen biseymi yoksa sonradan edindiği psikolojik bişey mi oldugunu öğrenmek için öncelikle tatlilikla çocuğumu ikna ederim. Eğer sonradan psikolojik olarak edinilmis bişeyse yardım alması için yine tatlilikla ikna ederim. Ama her halikuarda anlayışla olgunlukla karşılar kabullenirim

2|0
    0|0
Yükleniyor...