Tanrı kadına güvenseydi zar koyar mıydı?

"lan yarattık ama ya sevişirse?" diyen tanrı olabilir mi?

kadın kendini koruma ihtiyacı hissetmeseydi, bakirelik kavramını kabullenirmiydi efem?

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Saçmalık.Sırf bakiriyeti bozulmasın diye kız ilişkiye girmekten korkmaz.Adap,terbiye,namus kavramları var bilmem bilir misin?O zarı Allah kızları denemek için yapmadı ayrıca o zarında bir görevi var biraz beynini zorlayıp düşünseydin bilgin olurdu.İçinde Allah korkusu olan zaten evlenmeden biriyle birlikte olmaz.

4|1
    0|2
  • Sex erkekler içinde günah ;

Erkekler sevmeseler bile bir kadınla beraber olabilirler

Ama kadınlar duygusal bi yakınlık hissetmedikleri bir erkekle beraber olamazlar.

Bu yüzden erkeklerin zaafı daha yoğundur... ve miniklerni girdirecek bir delik arar dururlar...

Yanı Tanrı erkeklere güveniyor mu :) onlara nedne zar koymadı

1|1
    0|0
  • Bu çok derin bir konu ama kısacası kızlar sürekli aile başkısı ve kendini saklama iç güdüsüyle yetişiyor. Bakirelik kavramını kabul eden yok aslında kabul etmek zorunda olan var. Şimdi 100 genç kıza bakiremisin diye sorsan 80 i bakireyim der ama muayene ettirip kontrol etseler %40-50 civarı bakire çıkar. Dört duvar arasında yaşananı, parayla imanın kimde olduğunu kimse bilemez:)

1|1
    0|0
  • Öncelikle Tanrı değilll ALLAH ... Kadına zar koydu çünkü o evlendiği zaman yada ilk ilişkide masumiyetinin bir göstergesi...

1|2
    2|2
  • bizde kendimize güveniyoruz zaten. o zar orda durduğu halde herşeyi yapanlar hatta sonradan gidip diktirenler tanrının güvenini kaybedip geri mi kazanmış oluyolar yani?

0|0
    0|0
    • soran ; ya da anal veya oral ilişkiye girmiş biri tanrıyı kandırmış mı oluyor. çünkü sana göre tanrının kızı denetlemek için koyduğu kızlık zarı alarmı ötmüyor. tanrı senın mantığınla düşünseydi anala ağıza ve ellere de kızlık zarı koyması gerekirdi. allahtan tanrı senin gibi düşünmüyor :) sorunun şu hali tanrıya hakarettir bence.çünkü çok basit bir düşncenin eseri

• dötsüz adam sorularımızı cevaplar mısın @ryukin ve ben merak ediyorruzz :)

• allah kedilere de güvenmiyor o zaman onlarda da var çünkü. :))

• Allah kadınlara güvenseydi zar koymazdı " diyen adam sana sesleniyorum ,sana güvenip nasıl akıl koymuş hayret.

0|1
    0|2
  • bakirelik kavramını ataerkil toplum yarattı kadın veya Tanrı değil.

1|2
    1|3
  • "zina yapılmasın diye bekaret zarını koymak" çok saçma. eğer böyle olsaydı Allah herkesi peygamber güzelliğinde ve ahlakında yaratırdı.

0|0
    0|0
  • Hımm şüpheli o_O

0|0
    0|0
  • olamaz.aslına bakarsan hiçbi koşulda olamaz.

1|0
    0|0
  • sebeb sonuç ilişkisi yanlış olmuş

0|0
    0|0
  • Nova sen misin?

0|1
    0|0
    • şizofreni olabiler :P

• Tahmin dedim. Birçok kişinin de tahmini bu yönde :). Olabilir yani.

Erkekler Ne Diyor 18

• Anatomik ve fizyolojik açıdan kızlık zarının bilinen bir işlevi yoktur.

Enfeksiyonların bakire olanlarda daha ender oluşmasının nedeni bu kızların cinsel yolla bulaşan hastalıklara maruz kalmamış olmalarıdır.

Kızlık zarının henüz bozulmamış olması kadının bekaretinin , yani cinsel ilişki yaşamadığının sembolü , ilk ilişkide kanama olmaması kadının daha önceden bir erkekle cinsel ilişkide bulunmuş olduğunun kanıtı olarak görülmektedir .

0|0
    0|0
  • Efeem Öncelikle sen hangi zihniyete hizmet ediyorsun ? Yaşınada baktığımda arpa boyu kadar yol almadığını ifade etmek istiyorum bilmem anlatabildim mi Efem

Soruna gelince kızlık zarı olmasaydı ne olurdu? Kızlar doğduğunda vajina 1 ila 2 cm arasıdır rahim de aynı şekil Döllenme borularıda 2 yada 3 santım eğer o zar olmasaydı daha bebekken altına işeyen çocuk haliyle temizlenme ihtiyscı duyar o arada bütün mikroplar vajinadan içeri girer ve vücudu sarmaya başlar kısırlık ile öldürücü hastalıklar bedende yayılırdıda ondan

Yani Allah u Zülcelalin ne sana ne bana nede herhangi bir kadının ne yaptığına ihtiyacı var yine bütün dini vecibelerin güzelliği gibi bunda da ayrı bir güzellik ve sıhhat var.

1|0
    1|0
  • Yaratan güç bi nedenle koymuş ya da belki elinin ayarı kaçmış orada zar kalmış bilinmez de, bilinen sanılan kısmı bebeği mikroplardan korumak. Lakin ey insan oğlu ( oğlu işte erkek) bu zara yememiş içmemiş acayip anlamlar yüklemiş.

Şimdi hani bunlar bakire kız kurban ediyor ya tanrılarına; işte bekareti o nedenle bulmuş olamazlar mı? :) Bekaret kavramını icat etmiş, tanrıya ağzına layık kız kurban eder olmuşlar. Sonra ama bu bakire kızlarla ilgili acayip şeyler yapmaya başlamışlar, kurban etmek dışında da. Hep kız kız olmuyor demişler, erkeklere de kafayı takmışlar, onları da oyalım hacı demişler. Sonra böyle böyle devam edip gelmiş bu ilgiç düşünce.

Şüphesiz ki tanrı, kadını kendine yetecek şekilde yarattı.

0|0
    0|0
  • Bu mesele kadın veya erkek meselesi değildir. Kadın ve erkek bir bütünün iki yarısıdırlar ama bu iki yarı birbirinin aynısı değildir. Bir araya geldiklerinde bütünü oluştururlar. Erkekler ergenlik çağının sonuna geldiklerinde gelişimlerini ve dönüşümlerini tammalamış bireyler olurlar. Fakat kadınlar bu dönüşümü tamamen tamamlamış şekilde çıkarlar ergenlikten. İlk ilişkiden sonra kadının cinsel organlarında bir takım değişiklikler olmaya başlar. Vajina ona ilk giren penise göre şekillenir ve maksimum zevk alabilmesi için tabiri caizse onu kadın yapan için dönüştürür. Böylece bir bayanın kızlığını alan erkek her zaman çok önemlidir. Çünkü o muhteşem birleşme ancak bu iki kişi arasında olacaktır artık.

0|0
    1|0
  • sevişince zarın patlıcagını sanan ergen... götsüz degilsin arkadaş sadece beyninle götün ters orantılı

1|0
    0|1
  • Bir kere tanrı diye bir şey yok.!

ALLAH vardır.Öncelikle ALLAH bütün tanrıların belasını versin.

Bu soruyu sen sormuyorsun.Bir yerden aldın ve öyle soruyorsun.! Kendin sorun olsaydı.Öncelikle isminden dolayı konuşamazdın.

Sana cevap veriyorum.

ALLAH kadınlara güveniyor.O kızlar zarının anlamı ise,kadınlar doğada erkeklere göre daha hassas ve zayıf varlıklar olduğu için.Onları korumak ve sahiplenmek erkeğe bırakılmıştır.

ALLAH bilir sırf laf yememek için ismini böyle yapmışsın..

Bu tez sadece bir filozofun bakire - bakire olmayan kadınları çıldırtmaktan öteye geçmez.!

0|0
    0|0
  • Tanrı sana güvenip akıl vermiş sen hala -mi soru eklerini birleşik yazıyorsun. Bir yere kadar.

5|1
    0|0
  • burda şu gizli fikir var tanrı zar olmadan kullarının ne yaptığını bilemez . bu bilgi yanlış zaten tanrı bildiği için tanrıdır

yanı bu fikri kabul etmiyorumm

kadın bakirelik kavramını korunma ihtiyacından mı kabul ediyor ?

zannetmiyorumm

0|0
    0|0
  • g*tün yok ama zardan bahsediyorsun..ilginç..

0|0
    0|0
  • Kendin fikirlerinle gel..Başkasının alıntı ve uydurma sözleriyle.

Ben tartışmaya açık bir insanım.Belki senden öğreneceklerim veya senin benden öğreneceklerin vardır.

0|0
    0|0
  • ilginç birisin tanrı adına yorum yapacak kadar da cahilsin..yazık 15.yüzyıl kafası ile yaşamaktasın...bu arada sende bol bol geneleve gidiyorsundur sanırım ,onlara acımadan...ama evlenince bakirelik senin için olmazsa olmaz değilmi...

0|0
    0|0
  • Erkeklere dikkatli olun, yoksa dünyanızı basınıza yıkarım.. Bu dünyada bir daha mutlu olamazsınız diye de konmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • bi yerde okumuştum kızlık zarı vajinadan enfeksiyon kapmamak için varmış çünki direk ne girdiyse içe gidiyor degilmi o yüzden biz ise ilişkiye girip girmedigini ordan anlıyoruz

0|0
    0|0
    • Bu arada niyeti bozmuş kız analda yapar kızlık zarı bozulmaz önemli olan herşey ona baglı yani

• Hiç böyle düşünmedim

0|0
    0|0
  • sence tek anlamı o mudur?...

0|0
    0|0
  • Ne alaka gotsuz.

0|0
    0|0
  • meraktan soruyorum hayvanlarda bekaret varmı?

0|0
    0|0
  • tanrı erkeğe güvendiği için mi zar koymadı yani. tanrı neden kadına güvenmesin hem. kendi yarattığı şey sonuçta. soruların o kadar saçma ki cevap yazdığımı bile utanıyorum aslında.

1|0
    0|1
Yükleniyor...