Erkek arkadasımda bunlar oluyormus sizde de oldu mu neden olabilir?

Sperm akıntısı var ve sarı akıyormus masturbasyon sonrası çokacıyormus işerkende çok acıyor ddi

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evet zaman zaman hepimizin başına geliyor. İdrar yollarında iltihaba bağlı hassasiyet ve akıntılar bunlar. İlaç kullansanızda kullanmasanızda bir hafta gibi bir sürede kendi kendine çoğu zaman düzeliyor merak etmeyin. Bu arada hijyene dikkât etsin ve sorun d7zelene kadar da masturbasyona ara versin. Bir daha da temizliğibden emin okmad8kça her f8rsatta masturbasyona kalkışmasın değil mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Akıntı her zaman var mı? Boşalma dışında akıntı var mı?

0|0
    0|0
  • Derhal bir ürologa gitsin hemen sonra başı derde girer..

0|0
    0|0
  • Gonore yani bel soğukluğu. Cinsel yollardan sık bulaşan bir rahatsızlıktır. Hastanenin üroloji bölümüne başvurması gerekmektedir.

0|0
    0|0
  • Akıntı kahverengiye yakın idrarda ve meni de yanma varsa prostat belirtisi veya başlangıcı olabilir bir üroloji doktoruna görünsün ve ayakta isemekten de vazgecsin

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin.

0|0
    0|0
  • cinsel bir hastalık bulaşmış

0|0
    0|0
  • Hemen doktora gitsin, sana da bulaştırmadan.

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin.

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz bence doktora gitmeli üşütme hastalık olabilir bilmiyorum ama olmamalı

0|0
    0|0
  • bel soğukluğunu tarif ediyorsun gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • idrar yollarını üşütmüştür. ya da cinsel hastalık bulaşmışta olabilir onla bunla düşüp kalktıysa

0|0
    0|0
  • bel soğuklugu olabilir

0|0
    0|0
  • Mıkrop kapmıs kacak et kesmıs

0|0
    0|0
  • Bel soğukluğu doktora görünse iyi olur bende çekmiştim o acıyı.

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
  • bulaşıcıdır. önemli. dr. gitsin. sizde antibiyotik kullanın

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasinda bel soguklugu, frengi hastasi olmasin, bu belirtiler onun belirtileri...

0|0
    0|0
  • Hımmm dikat etmedim , istersen bir test edeyim sonucunu söylerim sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Idrar yollarinda iltihap vardir buyuk ihtimal doktor bir ilac yaziyo geciyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...