İlk denemede hamile kalınırmı?

İlk denemede hamile kalınırmı? ya da kac denemede kalınır? Ve siz ne kadar süre denediniz ve istedimiz?

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• İlk deneme son deneme diye bişi yok senin yumurtlama dönemin yani adet gününden say 13-14-15-16 günler içine boşalırsa tabiki erkek te en az 3 gün boşalmamış olcak herhangi sağlık sorunu yoksa hamile kalma ihtimali %90 evliysen bu tarihlerde dene bekarsan bu tarihlerde daha fazla korun. Ulan ne yazdım be doktormıyum neyim anlamadım😆😆😆😆😆😆

0|1
    0|0
    • Evet evliyim ve cocuk istiyoruz tutmazsa diye korkuyoruz ve ilkte tutarmı diye merak etim cok tesekur ederim yorumun için

• Gercekten cok rahatlatın ve yardımcı oldun teşekürler :) Allah cocukalarını bagışlasın uzun salıklı ömür versin :) mutluklar :)

• Teşekkür ederim Allah sanada hayırlı evlat nasip etsin elinizden geldiğince abdestli iken deneyin

Erkekler Ne Diyor 17

• Merhabalar! Diğer yorumları okumasaydım fazladan bir çok şey yazacak kafanı karma karışık yapacaktım. Keşke sorunu sorarken yeni evliyiz ve hamile kalmak istiyorum, çocuk özlemimiz var deseydin. Bu haliyle evlilik öncesi bir ilişki ve hamile kalırmıyım korkusundan bahsediliyor sandım. Gördünüzmü dikkâtsizliğiniz nelere maloluyor? Gelelim sorununuza:hamile kalmak için en pratik yol adet gününüz bittiğinden 10 gün sonrasıdır. Adet bitinca 10 gün keziz ve muhteşem korkusuz gün vermiş Allah. Çünkü adetle etkinliğini, tazeliğini yitirmiş yumurtalarınız rahminizden dışarı atılıyor ve yumurta yok hamilelik yok yani. Bu 10 gün sonunda hızla yumurtalarınız yep yeni bir halde üretilmeye başlıyor yerine konuyor. Yumurta var hamile kalmak mümkün. Yine diyorum yüzde yüz değil yani ama çok yüksek ihtimal. Bu dönemde yoğun sitresten uzak, moraliniz ve sağlığınız yerinde olmak ve uygun pozisyonlar seçerek sevgisi ve şevkâti bol ve kalplerde çocuk sahibi olmak niyeti ve dualarda Allah'ım bize bir yavru bağışla ne olur duası ile bu şansımızı %80-90 lara çıkarıyoruz. Gerisi bünyenizin, eşinizin sağlık durumuna sperm kalitesine ve boşalma kalitesine bağlı yani. Bittiiiii!!!

1|0
    0|0
  • Adet güün bittikten 10 gün sonra olmalı spermler tam olgunluğuna 2 günde ulaşır bu yüzden eşinin öncesinde boşalmaması gerekir ve bu süreyi aşmaması gerekir çünkü fazla olgunlaşan sperm hücreleri ihtimali azaltır birer gün arayla cinsel ilişki ve tam boşalma yaşanırsa büyük ihtimal döllenme olur. (:

0|0
    0|0
  • Kalınır

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir bu dediğin ama genelde bir hafta hergün boşalması gerek içine en sağlam yöntem bu

0|0
    0|0
  • 3 kere deneme hakkınız var. Sonra bloke olur. Sim kartinin şifresini girmeniz gerekir. :/

0|1
    0|0
  • bunun denemeyle alaksı yokkkı adet olduktan sonrakı bır hafta hamıle kalmak ıcın uygun zamandır tabı herhangı bır ıltahap hastalık vs yoksa ok

0|0
    0|0
  • kalınabilir

teşekkürler. yakşamlar.

0|0
    0|0
  • Kalınır evet

0|0
    0|0
  • Bu tamamen senin ovulasyon (yumurtlama) döneminle ilgili bir durumdur..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bazen denemeden de kaliniyor.

0|0
    0|0
  • yumurtlama gunundeyse olur

0|0
    0|0
  • Önemli olan erkeğin atışı 😁 kara deliğe iyi vurdurmasın lazım 😉

0|0
    0|0
  • İlk seferde mümkün

0|0
    0|0
  • Ona belli olmaz, ilkte de olur, sonunda da olur.

0|0
    0|0
  • Ilkte kalman mucize olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kalınır tabıı...
    bu ısın mınumum 5 max 10 dıye bı secenegı yok kı

0|0
    0|0
  • Tecavüze uğrayıp hamile kalanlar olduguna gore ilk denemede oluyomuş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...