Ilk geceden korkuyorum?

2 ay sonra evleniyorum. ilk gece korkum cok fazla. Cok acir ya da cok kan gelir diye. Dusundukce kendimi kotu hissediyorum. Bide kan beni tutuyor yani kan gorunce bayilabiliyorum. Cok kaniyor mu ilk iliskide. Acayip korkuyorum suan?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be kardeşim hala mı bunlarla o güzelim hayatınıvkabusa çeviriyorsunuz? Allah o organ8n8zı cinsel hertürlü birkeşmeye utgun yaratmış ve zaten eşinizde bu konuda anlay8şlı olacakt8r ve size güzrl anlar yaşatacaktır. Yeteri kadar sevişin ve kadınlığınızın ıslanmasını sağlayın. Bir tek kızlık zarınızın yırtılması anında küçük bir çimdik yemiş kadar bir kereye mahsus acı olur ya da oda olmayabilir bu kadar yani. Sonradan alacağınız zevkin yanında lafı bile olmaz merak etmeyin... Keşke evlilik öncesi deneyiminiz olsaydı nişanlı iken hiç değilse bu kadar gergin olmazdınız. Korkmayın ve tadını çıkarın...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Korktuğun kadar kötü ve acıklı bir durum olsa dünya nüfusu bu kadar hızlı artmazdı emin ol jshdfs

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Acayiiiip kanıyor hemde her tarafından kan fiskircak yataklar dolaplar perdeler kan gölüne dönecek bu fırsatı kaçırmak istemeyen kızılay kan bağışı için evin önünde sıra beklicek

4|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok kendini kasmazsan kan bile gelmeyebilir ön sevismeyi uzun tutun iyice islanır rahat girer

1|0
    0|0
  • Vay vayy el degmemis bir kiz daha, ben buradaki kizlari okuyunca deneyim yasamayan yok sanirdim. Seni tebrik ederim. Ama korkmana gerek yok, oyle şarıl şarıl oluk oluk kan akmiyor. Bur damla bikemedin iki damla seni birisi korkutmus herhalde :))

2|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok

1|0
    0|0
  • Dikkat etmen gereken bazı şeyler var. Onlara uyarsan sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Korkmama gerek yok bu konuda acır acımaz demekte çok zor. Çünkü vajina ya da penis büyüklükleri genişliklerinin standartı yok. kanama konusunda da korkmana gerek yok fazla bir kanama olmayacaktır. Zaten sen bunu hissetmeyeceksin ya da o anın heyecanıyla fark etmeyeceksin. Tabi eşin oo bak kan geldi diye seni bayıltma korkutma niyeti yoksa.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Esinin penisi girip ckarken az kan olur o kadar cok az bir sizi hissedersin ama iyi islanman lazim basta

0|0
    0|0
  • Ülkemizde seks genelde misyoner pozisyonda icra edildiğinden mütevellit sen görmezsin zaten kanı, acısını da bakire olmayanlar cevaplasın bir zaten.

Cayırt

0|0
    0|0
  • Çok kan gelirse ölürsün.

Ne cahil bir toplumuz.

Bekaret kanı 2-3 damla be

0|0
    0|0
  • korkma eğer eşin işini biliyosaa tatlısına göre şerbeti veriyosa bidaha bile diyebilirsin Olmadı 5 duble Vİskiyee o senden korkar :D

0|0
    0|0
  • Korkacak bir şey yok. Psikolojikmen hazırlanman lazım o geceye. Anlatmamı ister misin o gece nasıl geçer diye?

0|0
    0|0
  • Sen ilk gece penise bakma bence bana nasil gircek diye düşünmezsin :)

0|0
    0|0
  • Kanı gormezsin

0|0
    0|0
  • sen bayıldıktan sonra eşin vücudunda başka delikler açar :)

0|0
    0|0
  • Biraz bilgi vereyim mi?

0|0
    0|0
  • Tan tutuyorsa regl olduğunda nasıl bakiyorsun ki kanasın azcik ne olacak canın yanmasın cok fazla yeter

0|0
    0|0
  • kulağını deldirdin mi küpe için? ne kadar acıdığını düşün bir . sonra kulak memenin kalınlığını düşün. bu kızlık zarı dedikleri şey incecik bişey artık ne kadar acıyabilirse. yine aynı şekilde ne kadar kan gelebilirse. dişin kanamıştır zaman zaman. anca o kadar kan gelir. o da tutmaz seni umarım.

0|0
    0|0
  • Bilinç altında cinselliğe karşı önyargıların mevcut. Bilinç altın sana devamlı cinsellik kötüdür ve uzak dur diye olumsuz telkin lerde bulunuyor.
    Bu genel problem. Mahalle baskısı ve aile baskısıyla 7-8 yaşından itibaren kız çocuklara cinselliğin çokkk ötürü bir şey olduğunu ve uzak durulması gereken bir şey olduğu devamlı bilinçaltına işlenir. Sonra kız evlenir tam Gerdek öncesi bir abla gelir ve bundan önce öğrendiğin herşeyi unut cinsellik çok güzel bir şeydir ve Kocanı mutlu etmen lazım der. Ama 20 - 25 Senede bilinçaltına kazınan bu düşünce o an Biter mi? tabiki bitmez
    Bundan kurtulmanın yolu kendi vucudunu tanıyacak ve kendi vucudundan zevk almasını öğrenMekke olur. Bunın yolu ise mast ile tam orgazm olmaktan geçer.
    Gerçek orgazm olabiliyormusun

0|0
    0|0
  • Hoc korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Sokağa çıktığında etrafına bakın. Gördüğün bütün evli kadınlar o ilki yaşadılar. Hiç biri yaşadıkları ile ilgili feryat figan etmediklerine, normal yaşantılarına devam ettiklerine göre korkmana gerek yok. Herkesin geçtiği yoldan sen de geçersin.

1|0
    0|0
  • Yapıcak bişi yok acıcak tabi ama sandığın kadar değil

1|0
    0|0
  • İlk ilişkinde kan gelecek diye bir kural yok bunu unutma tadını çıkar

0|0
    0|0
  • Adamın ağzına ver. sonra penisi iyice kremle. iğe deliğinden bile girer.

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin :D

1|0
    0|0
  • izlediklerime göre çok kan akmıyor ama o videodaki kızın gerçekten bakire biri olup olmadığını anlamamız çok zor

1|0
    0|0
  • Korkma be millet sevgilisine veriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Korkunun ecele faydası yok. Korkma 😄

1|0
    0|0
  • Uf bir iki damla kan akıyor saçmala ilk gece acıyor ama sonradan zevk alıyorsun evlenceğin adam ilk gece nazik davransın

0|0
    0|0
  • Hayir cok kanamaz

0|0
    0|0
  • Korkulacak hiç bişey yok büytme bu kadar

2|0
    0|0
Yükleniyor...