Bana olan ne sizce ve napmalıyım?

Arkadaşlar ben çoktandır bu dertten muzdaribim. Bu zamana kadar hayatımda ailem dahil herkesten kazık yedim. Ve artık hiç bişeyi umursamamaya başladım. Artık kimseyi sevemiyorum da.Bana bişey oldu değiştim. Mesela eskiden lezbiyen eğilimlerim vardı şimdi tiksiniyorum. Ve erkeklere aşırı ilgi duymaya başladım. Ailemle sorunlarım var küçüklükten beri şimdi hiç umursamıyorum kavgalarımızı. Bana olan ne sizce?

Güncellemeler:
bide zevklerim falan değişti :D ne biliyim esmer ve renkli gözlü erkeklere bayılıyorum meselaa

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ailenle de kavga etmeyi bıraksan 10 numara olur:D

0|0
    0|0
    • onların benle derdi var napayım yani :D

• sana öyle geliyordur. herkes başkalarını değişmesi gerektiğini düşünür, ama kendisini değiştirdikçe çevresindekilerinin değişmeye başladığını görür:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Ailenle aranı düzeltebilirsen en iyisi bu senin için, sana tavsiyem karşılıksız birşeyi sadece ailende bulursun, diğerleri ya verdiğini ister ya da senden faydalanır genç güzelken.

Yani kara kaş gözlerin elmas, bu güzellik sen de de kalmaz ayanya bak gör halini

0|0
    0|0
  • anlamaya başladım artık Allah gönlüne göre versin

0|0
    0|0
    • olabilir artık isteklerin belirginleşmiş önemli olan kaderinin güzel olması

• bence kendine geliyor ve olgunlaşıyorsun çok önemli bir geçiş dönemindesin yapacaklarını planlı yapmanda büyük fayda var

0|0
    0|0
  • Ergenliğin verdiği mutasyon

0|0
    0|0
  • Meraba seninle cam açalımmı

0|0
    0|0
  • ergenliğe adım atmışsın :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1