Anal ilişki sonrası aşırı kanama?

Eşimle anal ilişkiye girdik ve Şu an çok kanamam var bu durumda Napıcam korkuyorum ilk kez oldu

0|0
5|45

En İyi Erkek Görüşü

• Normal basit bir zedelenme/yırtık da olabilir, anal fissür veya hemoroide bağlı kanama da olabilir. Kanama tamamen durana kadar bir süre oranın temizliğine olduğundan daha fazla özen gösterin, enfeksiyon kapmayın. Ağrı, yanma, kanama ara ara devam ederse bir kaç gün daha, genel cerrahi uzmanına görünün.

0|1
    0|0
    • Şu an durdu kanama acı var girişte. fakat aşırı gaz ve başkrsaklar garul garul karnım ağrıyo

• O zaman hiç kasmayın bence. Atlayın gidin en yakın acil servise, ağrı kesici-kas gevşetici iğne yapsınlar bir tane rahatlayın.

• Of bilmiyorum neyseki kanama durdu ama acı var büyük tuvaletimi yapamazsam diye geriliyorum

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.
    Erkekler anal bölgelerinden zevk alırlar. Gay olsun ya da olmasın her erkek anal bölgelerinden uyarılmaya çok açıktır. O yüzden kızların da aynı bölgeden aynı uyarılmayı yaşayacaklarını düşünürler ki bu kadın anatomisi gerçeğine aykırıdır.
    Gay olanlar bunu zaten anal ilişki yaşayarak yaşarlar. Ama gay olmayanlar " Ne ulan ben gay miyim?" diyerek oralarını elletmezler bile. Bu sefer de içlerinde kalan ve hiç bir zaman yaşayamadıkları bu zevki kadınlar üzerinde yaşamaya kalkarlar ki, bu durum zaten başlıbaşına bir yansıtma ve sapma durumudur.

4|1
    0|0
    • Gerçekten bu işin profesörü olmuşsun, tebrik ederim. Keşke böyle profesyonel biriyle arkadaş olabilsem...

• BİRDE YAPAN ÖKÜZ BİLMEZSE YAPMASINI... KADIN ACI ÇEKER... BİLSEYDİ YAPMASINI BU ACIYI ÇEKMEZDİ BAYAN...
      ÖKÜZ İŞTE HEYECANINA YENİK DÜŞMÜŞ VE ACELE ETMİŞTİR...

• @sahinhatay Ya bir git bak yaşlısın bir şey bilmiyosun hep aynı kafadasınız mk. gençler sizin gibi değil iyi ki anladılar sonunda

Erkekler Ne Diyor 44

• Ah şu anal ilişki ve sonrasında yaşananlar yok mu? Neden bunu reva görüyorsunuz ki kendinize? Zaten evlisiniz neden bu yasak ilişkiye yöneliyorsunuz ki? Madem merak ettiniz, değişiklk olsun dwdibiz bari tekniğini iyi araştıraydınız daha acısız ve rahat olur, beklediğinizin üzerinde zevk alırdınız. Ama olan olmuş bir daha da denemeyeceğinize eminim. Evet acele etmiş tahrip olmuş zedelenmiş yırtıklar oluşmuş makatınızda. Temiz tutun ve mümkün mertebe sulu gıdalar tüketip kabız olmamaya dikkât edin. Sab8rlı olun. Yaranız geçecek ve eski haline dönecektir merak etmeyin. Her hangi bir ilaç kullanmanıza gerek yok. Sadece hijyen ve temiz iç çamaşırı yeterli. Geçmiş olsun ve ne olursunuz bir daha denemeyin...

0|0
    0|0
  • Çatlak oluşmuş olabilir. Bir daha denemeyin. Anal zararlı zaten.

0|0
    0|0
  • Ulan görüşleri ve yorumları okuyunca yarıldım gülmekten. 😂😂😂
    Ne manyak insanlarsınız yaa.
    yapmayın böyle şeyler. 😂😂😂

2|1
    0|0
  • birdahakine gres yağı kullanın.
    ulan hayret bişey arkadaş.
    yarın ileri yaşlarda altına s. çarsan görürsün analı

0|0
    0|0
  • Çatlak veya yırtık olmustur. Basur varsa o da patlamıştır.

0|0
    0|0
    • Napıcam peki

• Ne zaman geçer ki

• Baya tahriş oldu herhalde anca.

• kızlık zarın patlamış olabilir sdjhsgdjhs

1|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle çatlama ya da yırtıllma olmuştur.. bol su ve sabunla yıkayın mikrop kapması büyük ihtimali olan bölge, sonra pamukla tampon uygulayın kanama kesilmezse acile gidin

0|0
    0|0
    • Kanama yok Şu an ama tuvallette yok zaten acı bar tuvalete oturunca eğer büyük gelirse Napıcam bilmiyorum

• Boşuna dememiş atalar , tatlı tatlı temenin acı acı çıkarması vardır😊 işaret parmağınıza bolca vazelin sürüp deliğinizin içine yedirin. bir üç kez vazelinleyin içini.. yumuşatır ve çatlağın tamirini hızlandırır.

• Kanatmak zorundamiydi?

0|1
    0|0
  • eğer kanaman fazlaysa durdurmak için o bölgeye gazlı bezle tampon uygula çok fazla ise acile başvur ve doktora makat kanamam var de. veya durumu anlat. büyük bir olasılıkla çatlak ya da yırtılma var

0|0
    0|0
    • Kanama durdu ama büyük tuvalet yapıcam diye korkuyorum

• Teşekkür ederim sağolun

• Bekle biraz gecer

0|0
    0|0
  • kanama iyi degildir doktora git

0|0
    0|0
  • Kiyamam sana :( simdi nasil oldun balim?

0|0
    0|0
  • Fazla zorlamaktan dolayı olmuştur

0|0
    0|0
  • kanama ağrı olur çünkü analın genişliyor

0|0
    0|0
  • Gotü başı dağıttı heralde

0|0
    0|0
  • Korkulacak bir şey yok bu kanama yırtılma sadece. kokrkulacak şey diğer tarafta

0|0
    0|0
    • Fazla kanadı Şu an yok ama tuvaletimde gelmyo

• Cokmu zorladı

0|1
    0|0
  • Makatta yırtık oluşmuş birkaç gün ağrı ve kanama olur

0|0
    0|0
    • Çok kanadı Napıcam

• Evet kuruydu ve genişletmeden yaptı

• Ozaman böyle g*tün kanar işte neyse dikkatli olun bidaha eşinede söyle aç ayı gibi saldırmasın

• Tampon uygula

0|0
    0|0
  • Tecrubeszmis

0|0
    0|0
  • Fissül olmustur sende, fena dayanmiz adam, yaa ne gerek var vaguna varken orda burda..

0|0
    0|0
  • Bookta çıktı mi :)

0|0
    0|0
  • camiye git hoca efendi pamuk tıksın :D

0|0
    0|0
  • İlk defa senden duydum

0|0
    0|0
    • Benimde başıma ilk kez geldi aşırı kanadı başka yalan bulamayıp böyle bir soru sormazdım

• Asla yapmam

• Orasını sen bilirsin artık. Normal yol varken neden arkadan yaptırıyorsunuz anlamış değilim.

• Bişey sorabilir miyim size?

0|0
    0|0
    • ? Buyrun

• Helal yer varken harama niye gidiyonuz. Allah lanet ediyor sizin gibilere. Farkındamısınız?

• Ak dururken boka gırerse boyle olur

0|0
    0|0
  • Nerede kanama

0|0
    0|0
  • İlk kezmi yaptınız?

0|0
    0|0
  • Anal da kanama nasıl oluyor ki

0|0
    0|0
  • Daha önce yapmanıza rağmen hiç kan gelmedi, ilk defamı oluyor?

0|0
    0|0
    • Hayır hiç yapmadım ilk kez yaptık kanama oldu ardından

• Zamanla alışırsın ama dikkatlice yapın

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora gt bağırsağını yırtmış

0|0
    0|0
  • Yemeseydiniz o bku

0|0
    0|0
  • Gulmekten öldüm arkadas kocası düşünmüyor yatip uyuyor bizim uyeler de teselli ediyor vay dünya vayyy

0|1
    0|0
  • Kanaman nerde, anüsündeyse geciktirmeden bir doktora git, yırtlma olmuştur

0|0
    0|0
    • Anal delikte Şu an durdu sanırım ama tuvalete oturmaya korkuyorum

• İlk tecrübndi galiba, keşke yapmasaydn, biraz daha çekersin skntısını

Yükleniyor...