Benim bakirelik zarım gitmiş olabilir ama biriyle seviştiğimden değil bunu evleneceğim biri söylese inanır mısınız?

Ben küçükken düştüm havuzdan bu şekilde gitmiş olabilir zar kontrol ettirmek ya da tekrar diktirmek istemiyorum açıkcası çünkü biriyle birlikte olmadım ve olmayıda düşünmüyorum evlenene kadar tabikide ama bunu açıklasam evleneceğim kişiye ya da gerdek gecesi kan falan çıkmasa özellikle inceleyen tip biri çıkar mı diye düşünüyorum bir de özellikle bu konu üzerine kafa yormamın sebebi biriyle birlikte olmuş dokunmuş mıncıklaşmış insanla evlenmek istememem size böyle bir açıklamada bulunsa evleneceğiniz insan vazgeçer misiniz yalancı diye inanmak isteyipte inanmayadabilirsiniz sorunlu bir tipseniz bilmiyorum ne yapıcam

0|0
5|22

En İyi Kız Görüşü

• Düşmeyle zar falan bozulmaz. Yani hızla düşüp bir kazığın üzerine oturmadığın müddetçe bir şey olmaz :D
    Ayrıca her kadından kan gelecek diye bir durum yok. Kiminin zarı esnek olur, birleşmede kan gelmez. Böyle şeyleri kafanıza takmayın. Sen birlikte olacağın kişiye karşı dürüst ol kafii. Ama bence hiç havuzu falan karıştırma, saçma çünkü.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Önce muayene ol bence.

0|0
    0|0
  • Açık olmak gerekirse eğer bakirelik olayını takan biriyse dikkat eder ki buna inanar mı o da kişiden kişiye değişir doğru insanı bulman gerek. :)

0|0
    0|0
  • Sende bunu sorun etmeyen, seni zarin icin degil sen oldugun icin seven biriyle evlen.

0|1
    0|0
  • Havuzdan düştün ve bekaretini kaybettin? Bunu söyleyeceğine eski sevgililerimden biriyle yaptım de daha iyi.

0|0
    0|0
    • aslında daha kötü bir sebebi var böyle açıklarsam daha iyi olur. Eski sevgilim yok sevdiğim biri de olmadı olduğu zamanda o kişinin biriyle yatıp kalkmış insan olmasını istemiyorum

• Yani bak nasıl oldu falan demiyorum sormuyorum merakta etmiyorum o senin bileceğin şey de bana kız gelse havuzdan düştüm bekaretim bozuldu dese sırf benle dalga geçiyor diye ağır bir söverim.

• Düşmekten zar yırtılmaz korkmayın yahu. sadece zedelenmiş olabilir için bir şey girmediği sürece yırtılmış olmaz. ki girse zaten sadece kızlığın Yırtılmazdı organında yırtılırdı

0|0
    0|0
  • O zar öyle ordan buradan düşmekle patlamaz

0|0
    0|0
  • Ben seviyorsam zara bakmam

0|0
    0|0
  • :D öyle olsada ben inanmazdım kardeş :D

0|0
    0|0
  • Ben evlenecegim insana guvenmek isterim orasina parmağını soktuğunu ve deldigini söylese dahi inanırım eger yalan söylüyorsa onun bilecegi iş ama kesinlikle güvenmek isterim böyle birşey yaptıktan sonra diktirse hatta çok kızardm

0|0
    0|0
  • Çok seçici olman lazım, doğru insanla evlenmen lazım, bekaret takıntısı olmayan biriyle evlensen daha iyi olur senin için. Takıntısı olan insana ne anlatsan inanmaz...

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Düştüğünde havuzun fayansları içine girmediği süre içinde bozulmaz

0|0
    0|0
  • Bu devirde asla inanmam. işin zor

0|0
    0|0
  • ben olsam inanmazdim

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • seni seviyorsam önemli değil ve inanırım üstelemem

0|0
    0|0
  • Oyle zar bgirmez

0|0
    0|0
  • Kan gelmezse bosarim o karıyı

0|0
    0|0
  • Doktor muayenesi sonucu bu durum ortaya cikar zaten. Evlrnmrden bunu acikla esine. Yani gercekten inanirsam kazayla olduguna brn sorun etmem esim olacak kiside. Ama ona inanmam lazim gercekten

2|1
    0|0
  • O vajinadan kan çıkmazsa babasının evine postalarım kapısına atarım

0|0
    0|0
  • Öyle gitmez zar rahat ol

0|0
    0|0
  • kımse ınanmaz buna kontrol yaptırmaslısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnanmaz doktora kontrole götürür.

0|0
    0|0
  • Sen bişi söleme zaten ille kızlık zarı gerekmiyor anlaması için darmı hal ve hareketlerine bakıyor bişi söleme belli de etme

0|0
    0|0
  • Yalan söleme

0|0
    0|0
  • Bak canim ne olursa olsun bir erkek bir kizdan kan gelmediyse inanmaz illaki soru işareti birakir kafada. Bu konuyu erkek arkadaslarim konuşur hep böyle birşey olsa inanmayiz sevgililerimize düşün artik. Zaten yatmadiysan gönül rahatligiyla git diktir sonuçta yatmadin ve yanlislikla bozuldu

0|0
    0|0
    • Ben de yaparim mast mesela hatta bozmuş bile olabilirim yani gider diktiririm. Vicdanim rahat sonuçta ben bozdum derim.

• teşekkür ederim yorumun için ^^

• Nr yapan diktircen mi

Yükleniyor...