Neden lezbiyenler ağzı sulanarak izlenirken, gay görünce ıyyyy denir?

evet böyle oluyor.lezbiyen ilişki bayılarak izleniyor ama gay öyle değil kötü bakılıyor, tepki alıyorlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla ben gay değil çıplak erkek görünce iğrenirim galiba doğal olan bu çünkü belki kadınlarda gay ilişkilerini bayılarak izliordur

Erkekler Ne Diyor 29

• Çekici bir tarafı yok o nedenle kötü bakılıyordur.

• çünkü güzel bir kadının vücudu herkeste sex isteği uyandırır. kadın sayısı iki olunca bu istek ikiye katlanır...

• Kadınların sevişmesi masumca, birde öteki tarafta hayvanlar. dsadsa

• lesler normal kadın gibiler ama gayler kıvırtmasıyla konusmasıyla iğrenççççç!

• Ne bilim yani kuku hoş bişey iki kukulunun birbirini emmüklemesi okadar iğrenç durmuyor daha estetik bişey. Al misal şu soruya bak link hoşmu sence :D

• kadınlık çiçektir nezakettir saflıktır inceliktir hoşluktur çekiciliktir. o yüzden kadınlarda çok sıkıntı olmaz.erkek odundur yaaa bu kadar net.

• saten kadınlardan hoşlanan bir cinsiyet olduğumuzdan 2 tane kadını bir arada görmek hoşnut ediyo ama diğeri ığğğğiiiyy

• zevk meslesi...

• bak erkekler kızlardan hoşlanır seyreder veya sever kızlarda kızlardan hoşlanır ama erkeğin erkekten hoşlandığı çok nadirdir çevremizde. o yüzden bir erkek için lezbiyen seyretmek normaldir. onlarda kardeşim öyle bir sevişmesi varki yani sulanmamak elde değil..

• elbette. onların sevişmeleri kızların hoşuna gidiyor. ker kadında testosteron hormonundan vardır. bu biliyorsun erkeklik hormonudur. ben daha duymadım kız kıza sevişilen filmlerden nefret eden kızları...

• kızlar da kızlardan mı hoşlanır?her kız aslında biseksüel mi demek istiyosun

• Kızlar sevişiyor çünkü zarif vücutlarıyla. Ama öte yandan ''adam adamı ziker mi yea :\'' oluyor.

• Lezbiyenler kız ve bir estetik söz konusu ancak erkekler neyse söyleyemiyorum bile ıııııyyyğğğ

• İki güzel kadın vücudu görmek hoş geliyor.

• kadınların ilişkisi de içerik olarak erkeğinki gibi olsa da;neticede görünüş olarak daha estetik oluyor..sanırım o yüzden kabul edilebilir buluyor çok insan...

• lezbiyenler güzeldir gay görmek iğrenç :( spartacus izlerken falan görüyorum çok iğrenç ya erkek erkeğe ıyyy :( nedeni iğrenç olması işte iğrenç olduğu için iğreniyorum :)

• kadın vücudu her haliyle güzeldir bence ondan.kadın veya erkek görünce ıyy diyemez.

• Kadın kadından utanmaz, ancak erkek erkekten korkar utanır. Bazen haberlerde görmüyor muyuz "erkek çocuklarına tecavüz ediliyor" diye, hatta işin daha kötüsü erkek çocuklarına tecavüz oranı kız çocuklarından fazla, özellikle 5-10 yaş grubu küçük erkek çocukları kız çocuklarına oranla daha çabuk kandırılıyor ve bunu fırsat bilenler tecavüz ediyor. Dünyada böyle şerefsizler varken insan neden bu tür şeylerden tiksinmesin?İşin bir diğer yanı erkek erkeğe homoseksüel ilişkilerde AIDS gibi hastalıkların bulaşma riski çok yüksek, hem lezbiyenler sevişirken birbirini yalıyorlar, parmaklayıp öpüşüyorlar ancak erkekler ise penislerini birbirinin anüsüne sokuyor... Var mı bundan daha beteri bundan daha iğrenci... Ve böyleleri yüzünden insan insandan korkar.hale geliyor cinsellikten soğuyor maalesef... Hem dinimiz bile "Siz bayanları (eşlerinizi) bırakıp hemcinslerinize mi yöneliyorsunuz?" diyerek erkekler arası eşcinsel ilişkiyi şiddetle kınıyor... Var mı bundan daha günahı; livata etmek, adam öldürmek, Allah'a şirk koşmak...Ve şimdi size düşünme payı veriyorum, neden acaba bu ilişkilere nefretle bakılıyor? Saydıkalrımdan yola çıkarak bir düşünün bakalım...

• süper soru ben de bunu hep merak etmişimdir beence sebebi kadınların vücudunun ne kadar şaheser olduğu siz farklısınız hem de çok ...

• bazı kızlar çok beğenir gay filmleri

• bu tür tepkileri eminim sadece erkeklerden almışsındır. erkekler için p*rnolarda önemli olan kadın vücududur. o yüzden lezbiyen ilişkiye ses etmez hatta hoşunada gider ama gay ilişki izlediği zaman ne yapacak adamlara bakıp mast.'mı yapacak. o yüzdende adama iğrenç geliyor.

• valla bilmem ama benim çok hoşuma gider lez izlemek vs... aramızda varsa tanımak isterdim..

• lezler kadın gaylarda erkek ondan sanırım:))

• Lezbiyen videolar benimde çok hoşuma gidiyor 2 tane kaymak gibi pürüzsüz vücutlu 2 bayan. Gaylerde ne öyle 2 tane kıllı ayı gibi adam .

• izlerken cinsel ahlak felsefesi yapmıyoruz ya kadın vücuduyla erkek vücudu bir mi ya.erkekleri izlemekten neden zevk alalım erkek değil aslında onlar da neyse işte.ben severim lezleri gerçekte hiç görmedim ama filmde D

• ikiside çok sapıkça ikisinden de iğrenirim

• Kadınlarda erkeklerden farklı bir estetik var bir zariflik var..Erkeklerde o zariflik yok işte. Onun için kötü görünüyor.. Kadın kadına görsel olarak iyi gidiyor sevişmek ama tersi olmuyor.(En azından bir erkek olarak bana böyle görünüyor)Aslında kadınlara sormak lazım, Gay sevişmesini izlemek hoşunuza gidiyor mu?

• aynı şeyi bayanlarda yapıyor güçük hanım :) tabi bu benim yaptığım anlamına gelmiyor... kadına yönelik bir ilişki türü olduğundan kaynaklı... kısacası hak yolu varken bok yolu neden? :))

• bayan vücudu daha çekici çünkü

• bu soru kadınlara sorulmalı sonuçta ben kadınlardan hoşlanıyorum sexte bir kadından daha iyi ne vardır 2 kadın ama gay ıyy bu düşünceye bakılırsa kadınlarda gay video sevmeli lez sevmemeli ama öyle değil erkekler pis ıyy anlatamadım derdimi gözümde canlandı midem bulandı ya

• kadınların erkeklerden farkı diyorum ben.kadınlar da lezbiyen ilişkiye ya da bir kadının seksi dansına aynı gözle bakabiliyorlar. özetle estetik olarak göze güzel görünüyor :)

Kızlar Ne Diyor 8

• özellikle zenci gaylere bayılıyom panpa

• ha ha sesli güldüm ya

• kadın vücudu estetik erkek vücudu değil, o yüzden (:

• Ben kadin vucudu sevdigim icin bana oyle geliyor. Kalkipta gay sevismesi izlemiyorum. Ama asiksalar asiktirlar. Herkesin kendi tercihi. Belki erkeklerle cikan erkekleri seven bir kiz olsam belki gay videolarindan da zevk alirdim. Tamamen iste kadin vucudunun beni her yonuyle daha etkilemesi.

• aynn katılıyorum.

• Estetik var zarafet var

• ben sadece gay p.rno izliyorum.. cok cekici geliyor bana

• bu sitede tanıdıgım tek kısı var gay ızleyen kız D

• gaysın demek ki kız kılığında bir gay

• Iyy demiyomki ben yazikk diyorum :(

Yükleniyor...