1 gece birlikte olduğum adamdan hamile kaldım ne yapıcam?

Ben özel bir şirkette çalışıyorum çalıştığım binadada genelde hep işyerleri var. benim çalıştığım şirket 2 ci katta giriş katta çalışan biri vardı onla arada bir bakisiyoduk falan bir akşam iş çıkışı karşılaştık baya sohbet ettik ertesi gün yine karşılaşınca birlikte bişeyler içmeye gittik baya uzun oturduk biraz içtik falan akşam bu halde eve gitmiyim bir arkadasima gidicem diyince beni evime davet etti. Bende gittim kafalarda kıyak o gece birlikte olduk daha sonrasında sevgili vs olmadık arada bir konuştuk falan sadece. 3 4 gün önce hamile kaldığımı öğrendim ve hala şok içerisindeyim ne yapıcam nasıl davranicam hiçbi fikrim yok lütfen bana yardımcı olun?

Not: soruyu dün sormuştum fakat cinsellik etiketi koyamadığım için kaldırıldı. Düzeltme yaptim.

0|2
17|58

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adamın seni ciddiye almasını beklemiyorsun umarım.
    İlk bulusmanizda aynı yatakta idiniz.
    Beraber oldunuz
    Sonra sizi ciddiye almadı sadece selam verip geçiyor arada konusuyorsunuz.
    İş işten geçmiş gitmiş.
    Ha bu arada farz edelim sizi ciddiye aldı ki bu sizin anlattiklarinizdan mümkün değil
    Sizinle asla evlilik falan duşünecegini falan zannetmiyorum olduki düşündü. Emin ol ilk geceden yatağında olan kişinin senin çocuğun digecegi çocuğa hep kuşkuyla bakacaktır.
    Ben bir canlının hele bir insanın gunahina giremem. Ama o çocuğu bu dünyaya getirerek ona bu kötülüğü yapma hakkiniz yok.
    Kusura bakma belki duymak istediğin cevabı vermedim. Ve umarım sadece canı sıkılmış ve konu olsun diye yazılmış bir troll.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Icki kötulüklerin anasidir diye bosuna söylemiyor peygamberimiz.. cocugu öldurme dogur bak. baska gunaha girme.

2|1
    0|0
    • Kafam çok karışık

• @REDHORLİNE07-2 ne biliyirsun annemin babamin oldugunu hakkimda hicbisey bilmiyorsun. neyse tamam haklisin.

• Önce onunla konuşmam gerek

Erkekler Ne Diyor 57

• şimdi şansını 3. ve 4. katlarda denemeye devam et. Bodrum kat inme kim vurdu ya gidersin

3|6
    0|0
  • Çocuk 5 yaşına geldiğinde soracak anne ben picmiyim

1|2
    0|0
  • Bak dişi (sana hanım demeye dilim varmıyo ) dişi dicem. Zina yaparak çoçuk peydahlıyosun o büyük günah alkollü çoçuk peydahlaman ayrı bir günah kürtaş telaşasına düşmende katil likle aynı değerde bir günah... birde millete terbiyesizleşmeeee diyo.. en büyük terbiyesiz karektersiz sensin maalesef. ezik.. en iyisi git töğbe et allaha yalvar ve çoçuğu doğur adamlada nigahlan

2|1
    0|0
  • Ne kadarlık oldu..
    Ona bişi demeden kürtaj yaptırman daha olası.
    Zira adama öyle bişi desen, durumdan kurtulmak için sana şunu diyebilir. ''İlk gecede koynuma girdin, kim bilir daha kimlerle yatıyorsun. Nerden bileyim cocuğun bana ait olduğunu..''
    İşte bunu duyarsan senin için daha kötü olur sanırım. Sen kendi başına sessizce hallet o işi. Adamın sende niyeti olsaydı ilişkiniz devam ededi zaten.

0|0
    0|0
    • Söylemeden yapamam işte çok zor

• Bacım mal mısın yoksa rol mü yapıyosun allah aşkına ya evlencen o adamla artık bamyaya bamyaya yapcak başka neyin var tek gecelik ilişki nedir la binbir gece dizisi mi çekiyosun

2|2
    0|0
    • Kelimelerinizi kırıcı olmadan seçerseniz sevinirim

• Evet biliyorum 😞😞

• Herhangi bir şey olursa o çocuğu doğurmak istersen ve babası istemezse buyur gel istanbula çocuğu ben sahiplenirim sanada kapılarımı açarım gerçekten

• Din olarak bakarsak evlenmeniz icab eder. Adamı gerçekten seviyorsan ciddi düşünüyorsan üstüne gideceksin ama yok bir gecelikti ciddi değildi diyorsan çoçuğa kürtaj yapıcaksın :(

0|0
    0|0
  • Yapmışsın artık içki bahane sonuçta sende istiyormuşsun ki olmuş, zevkini almışsın. Artık bunu sen düşüneceksin, yaparken duvarları yıkıyordun

1|1
    0|0
  • hoş olmamış, yapıyorsunuz madem hele ki ilk ekez gördüün biri neden korunmuyorsun. ya adam hastalıklıysa bilemezsin, neyse.
    ilk kez gördüğün biriyle yaptığın için bana sorarsan adama ne diyeceksin. evlen benimle mi diyeceksin, olmaz. ikinizde de suç var ama bunun cezası sana patlar. çocuğu da doğurmak bu durumda doğru değil. çok geçmeden doktora başvur derim.

1|0
    0|0
    • Başvurdum zaten ama sıkıntı oluyor işte

• allah yardımcın olsun, zor bir durum. ama çok gecikme bence çabuk karar ver, sonra birşey yapamaz hale gelirsin.

• Evet çok haklısın

• İyi yani arada bakışma ile 2. nci bakışmada bu kadar kolay olmuşsa, hamilelik olayını da halledersiniz ya. Sıkıntı etme.

0|0
    0|0
  • senin gibisine müstehak her gördügünüzün koynuna girerseniz böyle olur adamda sana bir ziktiri çeksin o zamana ben seni görecem gerçi senin gibi önüne gelenle olanla kim evlenir ki? yedin bir halt bari çocugu öldürme dogur

0|0
    0|0
  • Soyle ona

0|0
    0|0
  • hemen tanışıp 2. gün yatağına girersen olacağı bu, millet 4-5 yıl çıkıp sevdiği çocuğa vermiyo siz 2 günde hemen atlamışsınız yapacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Aldırırsan vicdan azabı çekersin

0|0
    0|0
  • Olur arada öyle fazla şeyapma

1|0
    0|0
  • kurgu çok yanlış !!!

0|1
    0|0
  • yapmadan önce düşünecektin onu😂

1|1
    0|0
  • Çocuğu aldır birdahaki seferede evlenene kadar hamile kalmamaya dikkat et. cocuk doğurmadan ikinci kez kürtaj birdaha hamile kalamamana neden olur.

0|0
    0|0
  • adamı kendine aşık et

0|0
    0|0
  • Harikasın ya

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun :/

0|0
    0|0
  • 2 gece birlikte olup hamile kalsaydin sorunda ama 1 geceden hamile kalinca sorun olmaz...

0|0
    0|0
  • Ona her şeyi anlat, birlikte çaresini bulursunuz ancak.

0|0
    0|0
  • kendini ve korunmayı düşünemiycek kadar mı kafan güzeldi?
    bence birlikte oldugun arkadaşı ara ve durumu izah et gerçekten böyle birşey olduguna ikna et ve zaten kişiliğe sahip biriyse birlikte çözüm arıyabilirsiniz

0|0
    0|0
  • ya doğuracaksın, ya da aldıracaksın. aldırmak vebal allah affetsin. adamla konuş birlikte karar verin.

0|0
    0|0
  • seks yapmayı biliyosunuz ama korunmayı bilmiyosunuz yazık...

0|1
    0|0
    • Salaklık işte

• bunun için de en mantıklısı hemen hiç vakit kaybetmeden onunla konuşmak onun kararına göre hızlıca hareket etmelisin cenin gelişip bebek olmadan bir an önce kararınızı verin

• Aileme nasıl söyliyicem bilmiyorum

• G. olsun

0|0
    0|0
  • Şöyle ona belki evlenirsiniz çocuğu aldırmak zorunda kalmasın

0|0
    0|0
  • çocuğu aldır

0|0
    0|0
  • allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • Adama haber ver sahip cikar belki

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 16

• O insana söylemen ve çocuğu doğurman gerek. Eğer o insan kişilik karakter sahibiyse her türlü yardımı yapar. Eğer buna eminsen ona da söyle. Eğer onun yardım etmeyeceğini yanında olmayacağını azıcık da olsa düşünüyorsan hiç söyleme ama çocuğu aldırarak 2. bir günaha da girme

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki ne tepki verir benim tanıdığım kadarıyla iyi kibar birisi ama o kadar derin tanımıyorum ne tepki verir kestiremiyorum

• bence onunla konuşmalısın seni dinlicek ve anlıcak karakterdeyse umursamaz biriyse açıklama bile çünki sözleriyle seni kırabilir doğur ya da kürtaj yaptır demek bana düşmez çünki bir kalp atıyo bunu durdur diyemem ama aile durumun maddi durumun nedir bir düşün en iyi kararı sen vericeksin Ve lütfen kızlar evlilik dışı ilişkiden uzak durun çünki olan size oluyor 😞

0|1
    0|0
  • Gunahlarinizi güzelim ickiye mal etmeyin ben içinde niye kimse karnımı sisirmiyor anlamadım ki

0|2
    0|0
    • Ya tabiki sadece ickiyle alakalo değil bir hataya düştüm işte

• Trol

0|1
    0|0
  • Aldıracaksın.

0|0
    0|0
  • Oh olmuş

0|0
    0|0
  • evlenin bari

0|0
    0|0
  • Ortada aşk yok sevgi yok. Adam zaten istemeyecektir. Git aldır bebeği.

0|0
    0|0
    • seks için aşk sevgi değil arzu tutku beğeni gereklidiğr asıl sorun seksin bilinsiz yapılması korunmamaları.

• Ya off 😞😞

• @REDHORLINE07-2 haklisin 😞

• Bebeği aldır adam bakmaz istemez

0|0
    0|0
  • bize de bir geçmiş olsun demek düşer

1|0
    0|0
  • Aldır

0|0
    0|0
  • O bir can. Dna testi diye bişey de var yani baba net. Kafanı kullan.

0|0
    0|0
  • aldırcan ya da adama diceksin yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Bende bu kadar bacım çocuğu nasl oluyo dyodum!!!

0|0
    0|0
    • Anlamadim?

• bir kadın olarak kendi hemcinsine yaptığın yoruma bak sizin gibi insanlarda hiç insanlık kalmamış. Herneyse sizin gibi insanlar için terbiyemi bozamam ben. İyi gunler

• Sen terbiyeni bodrum katlarnda unutmuşsun canm senin gibilernn eline top vermek lazm en azndan sektirir gidersin

• bence o birlikte olduğun kişiye söylemelisin

0|0
    0|0
    • Haklisin

• 😞😞😞😞😞😞

• üzme kendini dik durmalısın güçlü olmalısın

• Hayırlı olsun cok sevındım ıyı olmuş ohhh

2|0
    0|0
    • Neden

• Sevgılın degil o bu degil ustelik içmşşsnz ne dıyım

• Bu hata yaptım farkındayım 😞