Kızlar bu sorunu yaşayan varsa yardım edebilir mi?

Kızlar akıntım çok oluyo rengi şeffaf ama çok yaşıyorum bu sorunu yaşayan oldu mu hangi doktora girilir ve gittiginde ne yapıyo alttan muayene ediyor mu?

1|1
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadin hastalıkları uzmani&Jinekolog bakiyor. Bakire isen ultrasonla bakiliyor degilsen ozel koltuguna oturuyorsun bacaklarini ayirarak inceliyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Jinekolog sanırım tam bilmiyorum, eğer bakireysn alttan bakmaz herhalde test yapar bir git istersen

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yapsa ne olacak doktor sonuçta enfeksiyon var antibiyotik verecek kullanacaksın geçecek bir an önce gitmelisin ihmal etme

1|0
    0|0
  • Alttan muayene etmeden ne bilsin dr. Ağzını aç dilini çıkar, aaaaaaaa de diyecek hali yok ya.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa git muayene etsin.. Utanıyorum deme sakın , tıp da utanma yoktur. Ameliyyattan korkana ilaç tavsiye edilmez.

0|0
    0|0
  • Sevgiliminde cok oluyor

0|0
    0|0
  • Eger orgazm sirasindaysa nadir kadinlardan birisin. isin nirvanasindasin keyfine bak😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Jinekoloğa gitmen lazım. Muayene tabii ki eder. Kadın bir doktor tercih edersen sıkıntı yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • agzindan bakacak hali yok eder herhalde, sikintili bisi yoktur buyuk ihtimalle hemen herkes yasiyo ama gitmekte fayda var

0|0
    0|0
  • O herkızda oluo

0|0
    0|0
  • harun abi yine mi yaa. bırak allasen bu işleri😂

0|0
    0|0
  • benim de öyle canım ya sürekli günlük pedimi değiştiresim gelio delleniom

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilr bakireysen alttan muayne etmz

0|0
    0|0
  • Endişelenme doğal bir durum

0|0
    0|0
  • Bende ayni sorunu yasiyorum durduk yere oluyo oksurunce bile oluyo nedenini bilmiyorum ama fazla mast yapmaktan diye dusunuyorum ama bilmiyorum sebebini bende ogrenirsen soyle :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...