Artık katlanamiyorum?

Bende mantar oluştu sürekli akıntı oluyor ve canım çok yanıyor doktora gitmeye de cekiniyorum ilişki sırasında acı yok sorun yok ama durduk yere acı geliyo ve dayanılmaz oluyo nasıl kurtulabilirim bundan ben idrarimi yaparken bile acı çekiyorum bu olay hayatımı çok etkiliyor yardimlarinizi bekliyorum

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aferin çok iyi yapıyorsun ilişki esnasında o mantarı penis vasıtası ile ta rahimine kadar iletiyorsun.. Yakında o delikanlıda aynı dertten başlayacak muzdarip omaya.. Bir an önce doktora git sonra hiç de sana yaramayacak sonuçlarla karşılaşırsın.. İhmale gelmez sakın gecikme..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlişki yaşadığın insana da bulaşır git bir hastaneye

0|0
    0|0
    • Zaten erkekten bulasiyormus onlar taşıyıcı oluyormuş ama onlarda bulasmiyomus

• Hakaret değildi ortada olan şeyi söyledim ben bunları söylerken rahatsız oluyorsun ve o şekilde rahatsız olmuyorsun değişik kafa pırıl pırıl maşallah.

• Haklısın arkadaşım uzatmaya gerek yok sensin herseyi sen biliyosn 👍

Erkekler Ne Diyor 13

• seninle bu haldeyken ilişkiye giren erkeğin yüzüne tüküreyim

1|0
    0|0
  • Ya hiç birşey bilmesen eczane bile bilir sana ilaç verir ama ben kesin çözüm travacolt ya da travazol derim idrarını yap iyice kurula akşam sür temiz kilot giy ertesi sabah rahatlıyacaksın ardından yine idrar sonrası sür yine kilot değiş akşama kocana hazır hale gelirsin öyle pahalı birşeyde değil 7- 8 tl civarıg eçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Mycospor. Eczaneden bu ilacı al. Pahallı değil. Hemen iyileşecektir. Birde mantar nerenizde? Ona göre ilave ilaç isimleri vereceğim.

0|0
    0|0
  • Senin aklından zorunmu var en azından bir bayan doktora git. yoksa bedeli agır olur ihmalin. kime ne senin ne icin doktora gitmen bir an önce doktora git. hayat senin.

0|0
    0|0
    • Biraz çekiniyorum ama yine de gitmeye deneyeceğim

• Doktorlar senin sırrını baskasına aktarnaz bari bayan doktora git. saglık önemli

• herpes ise kurtulamazsın bacım.
    geçici olarak pusuya yatar sonra ara ara yine nükseder.
    doktora da gitmen lazım ayrıca.
    hayatını çok etkiler. ayrıca partnelerine de bulaştıracaksın maalesef.
    geçmiş olsun iyi yanmalar

0|0
    0|0
  • manyak mısın kızım sen bunun sonu böbkreklerini kaybetmene ya da kısırlığa kadar gider benden söylemesi acilen doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Çok çekiniyorum bu konuda gerçekten birilerini duymasın dan korkuyorum

• yahu kim duyacak doktorun işi gücü yok da senin çevrene bunu mu taşıyacak cahil misin nesin yaa

• Alışırsın

0|0
    0|0
  • enfeksiyon durumu var sende

0|0
    0|0
  • İlişkide acimamasi şaşirti

0|0
    0|0
  • doktora git cekiniyorsan bayan doktorlari tercih et kendiliginden gecmesini bekleme

0|0
    0|0
  • Sana bir ilaç onericem kesinlikle geçer

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ne zamandan beri bunu yaşıyosunuz?

0|0
    0|0
    • 2 ay falan ama son dönemde daha çok acı olmaya başladı

• bir kaç adım önerebilirm uygularsın geçer

• evlilik öncesi seks böyle yapıyor, sevişme,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora git

0|0
    0|0
  • Doktora git bence çekinme