Nişanlım erken boşalma gibi bir probleminin olduğunu söylüyor ne yapmalıyım ?

yani bunun süresi nedir tedavisi var mı? bana zararı nedir mutsuz olur muyum? kafam karıstı

Güncellemeler:
herkes farklı bir şey söylüyor orgazm edemez falan yok mu çaresi bunun?

0|0
6|35

En İyi Erkek Görüşü

• Mayk sorun etmeyin bunu. Zaman içinde atlatılır bir durum bu. Birbirinize alıştıktan sonra herşey yoluna girer. Emin ol benzer sorunlar sende de baş gösterecektir :P

Lan zaten ülkemizde bu sorunu yaşamayan erkek var mı merak ediyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Düzenli ilişkiniz olursa düzelir.. Tamamen kendini eğitmesiyle alakalı doktora gidince doktor da aynısını söylüyor birşey yaptığı yok... Kontrol etsin kendini

1|1
    0|0
  • İlk birleşmede erkeklerin erken boşalanı makbuldur, demek ki seksten zevk alıyor. Az sonra yeniden deneyin, o zaman normal olur. Sevişmek demek bir kere sevişip uyumak demek değildir. Saatlerce koyun koyuna sevişip durun, sertleşince yeniden girsin içine.

1|0
    0|0
  • bıraksın bu hikayeleri. erkekte erken boşalma hastalığı 100 erkekten 10 unda var

diğerleri bencilliğinden ve cahilliindan kadınla sevişip hazırlamadan zamansız giriyor ve sadece kendine odaklanıyor. ondan sonra erken boşaldım diyor. yalan. şnanma

bu adam asla seni mutlu etmeyecek bu anlayışta adamın tedavisi yok

0|0
    0|0
    • tamam da bu adam tedavi olmak ve beni mutlu edebilmek için herseyi yaparım doyosa

• elle yapılan ile gerçeği arasında çok fark vardır. kimisi mast yaparken daha geç boşalır kimisi ilişki esnasında..
    sorunun tespiti için ilişkiye girmiş olmanız gerekiyor. hatta ilk ilişkilerde gerçeği yansıtmaz. kadın bedenine alıştıktan sonra (en az altı ay) hala sen bir kere boşalmadan boşalıyorsa adı Erken Boşalma olur..
    tavsiyem dereyi görmeden paçayı sıvamayın ;)
    başka bir arzunuz

1|0
    0|0
  • Bu psikolojik bir sorundur, ilişki sırasında işi ağırdan alır ve dikkatini dağıtırsan zamanla düzelir.

1|0
    0|0
  • ona VIGA 50000 hediye et.
    geciktiricili condom kullanın.

düzenli ilişkiye girdikçe düzelir.
    sonra da sertleşme sorunu diye başlık açacaksın.

o zamanda gel yine yardımcı oluruz.

yigünler.

1|0
    0|0
  • Birlikte olmadan önce iki kere mastürbasyon yapsın sonra seninle 20 - 25 dakika makina gibi sevişir merak etme 😂😂

1|0
    0|0
  • Bu psikolojik bişi. Seni çok arzuladığı için erken boşalır ilerde dopamin hormonu falan bişeyler oluyodu

1|0
    0|0
  • Çaresi var ve düzenli seks ile bir sorun yasamazsiniz

1|0
    0|0
  • Kaç dakika süre o önemli.

0|0
    0|0
  • düzenli seks yap nasıl düzelir

1|0
    0|0
  • kendini kontrol etmeyi öğrensin

1|0
    0|0
    • nasıl olacak bu?

• zor olacak ama öyle hayvan gibi saldırmıcak boşalmaya yakın başka şeyler düşünecek paldır küldür zevk almaya bakıp hemen boşalmıcak yani

• Duzenli iliski duzeltir

1|0
    0|0
  • Onu bu sorundan sen kurtarabilirsin

1|0
    0|0
  • Viegra tarzı haplar kullansın zamanlarda sık sık ilişkiye girdiğinizde düzelir normale doner sanirim

1|0
    0|0
  • Seni orgazm edemez

0|0
    0|0
  • Tedavisi elbette var bir kaç adım var uygularsınız düzelir

1|0
    0|0
  • Erken boşalma kötüdür üzüldüm şimdi sana

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • doktora git hamilesin8

0|0
    0|0
  • İleri kur geç bosalsin

0|0
    0|0
  • Cok erken bosaliyorsa. Birliktelik kisa surer araliklarla devam eder. Geciktirici kullanirsiniz tip ilerledi sorun etme bu kadar

0|0
    0|0
  • Yetersiz kalır bir süre sonra sana

0|0
    0|0
  • evlilik seks demek değildir evlilikten seks beklentin olmamalı zaten.

0|0
    0|0
  • Seks için evleniyosan sıkıntı

0|0
    0|0
    • alakaya maydonoz ggel bize bazı bazı seks için olsa abazan birini bulmak kolay olmasa gerek ben sevdi ği m adamla mutlu olmak istiyorum

• sevişmeyeceksek evlenmeywlim ne gerek var o zaman kardes kardes mi oturalım?

• İşte seni abaza yaratık sevgi farklı bir şey seks hayvansal içgüdü

• Sen tam zevk almaya basladıgında o bosalmış olur sende bu durumdan sıkılırsın tat alamazsın :)

0|0
    0|0
  • Geciktirici kullanır senin elinden bişey gelmez

0|0
    0|0
  • düzenli seks sorunu çözecektir

0|0
    0|0
  • Tam olarak anlamadim

0|0
    0|0
  • Ön sevişme olursa zamanda. Kazanmış olur erken bosalsada olur