Nişanlımla Yakında Evleneceğiz Bakire Ve İlk Gece Ne Yapmam Gerekiyor ?

Yakında nişanlımla evleneceğiz ve aramızda cinsel ilişki olmadı ve bakire evlendiğim gece ne yapmam gerekiyor nasıl ilişkiye gireceğim ona nasıl davranmalıyım çok korkuyorum cevaplarınız için teşekkürler

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önsevişme yapın, mümkünse oral yap.kendini hazır hissettiğinde senin üstüne gelip penisi içine almaya başlasın. üstte olduğu pozisyonda daha az acısı olur. tamamen içine alıp kanama gerçekleştikten sonra devam etmeyin. 1-2 gün sonra yine aynı şekilde yaparsınız. ama sakın sen zorlama. o an kendini kasmıyorsa ayarını tutturamayıp rahme kadar sokarsın yırtılır. bir de o anki duygularla tam ıslaklık sağlanmayabilir kayganlaştırıcı öneririm. ha son olarak nişanlın istemsiz olarak kendini kasacaktır muhtemelen ona sürekli rahat olması söyl. kenedeni kastığı müddetçe canı acır.

2|0
    0|0
    • Misyoner pozisyon olmazmı nedeni nedir o oturunca daha mı iyi olur ayrıca içine boşalmak tamamen birbirimizi hissetmek istiyorum hamile kalırmı ya da kalmaması için ne yapmam gerekiyor birde ayrıca ona oral yapacağım peki o bana yapmalı mı ondan istemelimiyim

• birde içine boşalacağım demişsinde ilk ilişkide boşalma olamayabilir. zar bozulduktan sonra nişanlın devam etmek istemeyebilir bu konuda da zorlama

• Sen yaşadınmı nasıl bir şey çok mu zor yani bir kadın için ne hissediliyor bir de bana ben senin yüzüne nasıl bakcam ikimizde çıplak olacağız dedi ben onun üstünde olsam bir sorun olmaz değilmi bir de göğüsleri tahrik olmaya duyarlımı onu nasıl tahrik edeceğim ve nasıl hazırlamam gerek sevişme konusunda ne yapmalıyım cevapların için çok teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...