Cinsel ilişki yaşanmadığı halde adet gününün gecikmesi?

Arkadaşlar adet günüm 3 gün gecikti. Her zaman zamanında olurdu o yüzden endiselendim. Cinsel iliski yasamadim bakireyim. Sizce neden olur bu? Sorun teşkil eder mi? Olmadan önce karnımda ağrı olurdu belli ederdi şimdi o da yok.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Stres ya da hava değişimine bağlı düzensizlikler yaşıyor olabilirsin. 10 günü geçerse doktora görün

1|0
    0|0
  • Olur arada

1|0
    0|0
  • hormon bozukluğu ya da ilaç kullanımından antibiyotik ağrı kesici vs aldınmı gecen hafta

1|0
    0|0
    • Hayır kullanmadim

• alt tarafta yolunda olmayan şeyler var geneld ekadınlarda arada olur böyle tekrarlarsa doktora bir görün derim

• Strese baglidir

1|0
    0|0
  • Yaş kaç ve ilkkezmi oluyo

1|0
    0|0
    • 20. Evet daha önceden 1 gün falan olurdu 3. gunu buldu

• Hmm bu yaşlarda normal olur merak edilcek bişey yok tabi oynayıpda kızlık gitmediyse bide tam düzene nezaman girer diye sorarsan cinsel birleşme olursa düzene girer yani evlenince

• ilişki ye hiç girdin mi

0|0
    0|0
  • Duzensizdir tatlimm

0|0
    0|0
  • Strestendir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1 haftaya kadar olan gecikmeler normaldir. Bu gecikmeye birçok şey neden olabilir. Hava değişiklikleri, alınan gıdalar vs vs..

2|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Ne demek. Çok fazla endişelenme, biraz bekle bakalım. Sonra olmadı doktora gidersin ne olur ne olmaz kontrole istersen

• Bazen olur öyle. Birkaç ay böyle devam ederse endişelen, ya da çok fazla birkaç hafta gecikirse filan endişelenmeye başla

1|0
    0|0
  • korkma hemen ben 2 ay olmadım düşün ve cinsel ilişki hiç yaşamadım hormon tdv görüyorum Şu an seninki 2.3 gün çok normal uzarsa git hemen tahlil yaparlar

1|1
    0|0
  • tatlım korkylacak bir sorun değil bir hafta kadar bekle stres hava degısıklıgı ilaçla adet gecıkmesıne sebep olabılır olmadı aktardan adet söktürücü bitkiler var ondan alırsın ama 1 haftayı geçerse bir kadın doğumcuya git geçmiş olsun ;)

1|0
    0|0
  • bu çok normal geçikmesi bir kaç günden hiç bişey olmaz telaş etme

1|0
    0|0
  • Bircok sebebi var gecikmesine etken

1|0
    0|0
  • ya arada olur oyle fazla takma kafana biraz daha bekle hala olmazsan bir doktora basvur ama bence endiselenecek bisey yok

0|0
    0|0
    • Ilk defa başıma geliyo o yüzden telaşlandim teşekkür ederim

Yükleniyor...