Lütfen bilgili kişiler yorum atsın lütfen?

Arkadaşlar bacagimin kapandigi noktada vajinamla birleştiği yerdr yani şimdi bir kitle oluştu yag bezesi falanda degil temizliğe onem veriyorum devamli agda falanda yapiyrm ama cok korkuyorum şimdi elledim sıktım ve kan geldi lütfen bilgisi olan görüş paylaşsn ne olabilir bu kanser falan mi?

Güncellemeler:
2 santim kadar ve inanilmaz sisik sert sıkıntıca kan Geliyor
Güncel

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• şikayetlerini, büyüklüğünü, kitle sertliğini, sağa sola kayma özelliğini, kaç gün olduğunu yaz ya da uzman hekime git. AEH te hekimim

1|0
    0|0
    • Simdi oldu 2 santim kadar büyük ve elledikce kan geliyor ama sis sert bir kitle ne oldu böyle bir anda neyim var?

• bu biranda olmaz oluşum süreçlidir kan irinliyse çıbandır, ilaç sürülmeli imkanın yoksa kocakarı tavsiyeleride iş yapar. hekim olduğum için burdan aleni olarak yazamam farma dışı tavsiye kocakarı ilacını. geçmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kanser falan değil vücudunuzda çıkan her şeyi pırtlatmaya çalışmayın bırak kendi kendine geçer zaten.

1|0
    0|0
  • Ne oldugunu biz bilemeyiz.. elinle oynayıp durma onu hiç orda bişey yokmuş gibi davran yaşa biraz kendi haline bırak onu.. 10_15 gün hiç ama hic dokunma kesinlikle 15 gun sonra aynı duruyorsa bir Dr a git baktır...

1|0
    0|0
  • Şayet yakından baktığında üstü pütürlü ve karnabahar görünümlü bir şeyse muhtemelen HPV kaynaklı genital siğildir. Cildiye uzmanına gidip göstermen ve yaktırman gerekebilir. Bu esnada tip testi de isteyebilirsin. Çünkü HPV'nin sadece bazı türlü rahim ağzı kanseri riski taşır, diğerleri taşımaz.

0|0
    0|0
  • Kanser orada olmaz, cok büyük bir olasillik deri altinda kil kalmis, cikamiyor, abze yapmistir.. O kil yolunu bulup cikincaya kadar o sislik ve iltihap gecmez..

0|0
    0|0
  • Ne abartmışın be basit bir kıl dönmesidir

1|0
    0|0
  • Yenimi farkettiniz daha önce varmıydı?

1|0
    0|0
  • Tahriş etmiş olabilirsin oynadıkça

0|0
    0|0
  • Çıban olabilir

0|0
    0|0
  • Genel cerrah baksın bebegım burda cvp arama

0|0
    0|0
  • Olmamış sivilce canım o sertse

0|0
    0|0
  • Fotosunu at

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi olabilir doktora gıt

0|0
    0|0
  • Tarif anal apse sanki ama bilemedim şimdi. çıktığı yer önemli detay verebilirmisin?

0|0
    0|0
  • Yag bezesidir kotu dusunup kendini paralama

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi deriz biz buna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birkaç hafta bekleyin eğer ağrısı geçer ve küçülürse sorun yaratacak birşey değildir fakat aynı devam ederse doktora gitmenizi öneririm bir de mümkün olduğunca ellemeyin oynamayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...