İtiraf edelim mi her şeyi?

aile içinde kalınan tacizlerden, dışarıda başımıza gelen taciz olsu daha fazlası olsun kimseye anlatamadığınız içinizde tuttuğunuz ne varsa itiraf eder misiniz?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Dış görünüşümün gayet iyi olmasından bana hiçbir bayan güvenmiyor. Senin vardır mutlaka 2-3 kız kenarında diyorlar.
    Aslında kimse yok , kız arkadaşım dahi yok.
    Buluşup dışarda kahve içeceğim bir dişi bile yok hayatımda.
    Böyle yorumlar almak dışarıdan çok morelimi bozuyor.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küçük yaşlardayken dayımların evinde misafir olmuştum yengemin babasıda geldi akşam tv izlerken ysnluz kaldık kasıklarımı filan okşadı evlat olarak yapuıyo sandim sonra elimi şeyine sokmaya çalıştı aldım hemen elimi beni dudağımdan öptü hala kötüyüm hiç kimseye bir şey demedim utancından

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• burada kimsenin itiraf edeceğini sanmam

0|0
    0|0
  • Valla öyle büyük bir olay yok bir kere amcam beni kucağında biraz fazla oynatmıştı 9 yaşındaki bir çocuk olduğum halde filütü kafasına geçirmiştim sonra söyledi sebebini annem demiş dursun yanında yemek yaparken sinirimi bozuyor diye sonra sen niye izin vermiyon annemin yanına gideyim diye tekrar vurmuşum

0|0
    0|0
  • Liste de uzun, detayları da :) ama internette ve gizli kalmak şartıyla sohbet eşliğinde anlatmayı seviyorum

Bazılarını burda yazsak soruyu veya cevabı kaldırabilirler belli olmaz

0|0
    0|0
  • Ben Hamileyim😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bikere bir komşu kızı beni taciz etti

0|0
    0|0
  • nerden geliyor böyle sorular aklınıza

0|0
    0|0
  • siyah çorap fantezim var, hadi sıra sende

0|0
    0|0
  • Keyfim yerinde sorun yok

0|0
    0|0
  • Lisedeyken bir cocuk vardı testislerimi tutuyodu s**efsiz

0|0
    0|0
  • Evet bakireyim

0|0
    0|0
  • Musterılerımle ılıskıye gırıyorum

0|0
    0|0
  • Gayin biri musallat olmuştu bana 18 yaşımdayken 😊

0|0
    0|0
  • öncen sen :)

0|0
    0|0
  • Iki kadinla grup yapmak istiyorum.. mahallemde 2 si evli 3 kisiyle yatiyorum. gecen lisede cok begendigim bir hocamla karsilastim. cok begendigim bir kadindi numaralarimizi alip bir hafta tlf da gorustuk sonra hunharca sevistik. biraz daha yazarsam rtuk buraya da kariscak😆

0|0
    0|0
  • Kadinlar tarafindan becerilmek nasil duygu merak ediyorum

2|0
    0|0
  • 12 13 yaslarindayken bankaya gittim sira aldim oturdum bekliom bir tane amca geldi hangi okula gidiyon falan normal konusuyoduk elini benim bacagima atti oksamaya başladı bastan normal evladini sever gibi zannettim sonra kasiklarima dogru oksamaya basladi ben kalktim napiyon lan ibnemisin deyip kaçtım olayin şokuyla :) kimseye anlatmadim bunu şerefsiz bana yürüdü ayak üstü:)

0|0
    0|0
  • Ensest kokusu var !

0|0
    0|0
  • kaynım bana atladı :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşımın dedesi tarafından 2 kez tacize uğradım. Ve birde pazarda tacize uğradım 2 yıl pazara gidemedim psikolojim bozulmuştu.

0|0
    0|0
  • Lalalalallaa kahrolsun tacizciler!

1|1
    0|0
  • hangi birini anlatayim, aile icinde olmadi Allaha sukur

0|0
    0|0
  • Defalarca taciz edildim diyebilirim bu gözle taciz sözle taciz ve dokunarak taciz çalıştığım iş yerinde tacize uğradım ve benden 30 yaş büyük biri tarafından aşkını ilan etti ve işten çıktım en yakın arkadaşım tarafından taciz edildim

0|0
    0|0
  • beni tanımayacak görmeycek birisi olması lazım bunu yapmam için bazen içimde dolup taşıyor

0|0
    0|0
    • Konusalim istersen

• Cikiyorum

• Tamam takip ettim kapat

• Eniştemin kafası güzeldi bende 14 yaşlarında felan dim selfie çekiyordm ablamlarda odaya enisten geldi beraber çekelim dedi bende tamam dedim meğer sarhoşmus dudagimdan öpmeye çalıştı ben didindim sonra tam kurtuldum elinden ablam odaya geldi hemen çıktım odadan ablam fark ettimi bilmiyorum ama çok utanmistim enistem geçen yıl vefat etti ama ben hala unutamadm sarhoşluguna veriyorum mekanı cennet olsun :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...