Lütfen dalga geçerek cvp vermeyin?

Erkek arkadaşım cok kıllı göğüslerinde falan hep kıllar var onu kırmadan rencide etmeden nasıl almasını söyleyebilirim

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Isve cilve yap öyle güzelce söyle hamam otu alsın 5 dk da ayna gibi olsun. Yok erkek adam bilmem ne bakma sen onlara kıl ter yapıyo koku oluyo alınabilir yani tercih meselesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhametli olduğu yalandır. Gayet şerefsiz vicdandiz pislik birine denk gelmiştim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• erkek kıl almaz. unut bunu. eğer senin sözün üzerine alırsa bu sefer de sen o adamı unut. erkek değildir

0|0
    0|0
  • Doğrudan uygun bir dille kılsız halini tercih ettiğini söylersin. O da gider ünlü bir markanın vücut traş makinesi setini alıp düzenli olarak tüm vücudunu traş eder.

0|0
    0|0
  • Bayanların %85 göğsü kıllı erkek sever bunu bilgin olsun diye söylüyorum 😊 hem merhametli insanda olur derler şanslısın bu yönden bakınca 😊 birkere göğsüne uyan kıllarıyla oyna sonra aldırmazsın hem 😉
    Kıllı erkek sevenlerde kadın gibi göründüğü için sevmez bu arada 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Almaz : ) Alsa bile çıkar ^^

0|0
    0|0
  • erkek adam zaten kıllı olur arkadaşım ne var bunda ha şunu söyliyebilirsin traş makinesi ile kısaltsın ya da tüy dökücü kremle oda olur

0|0
    0|0
  • Asla öyle deme sakın haaaa... ilişikide bazı şeyleri olduğu gibi ya kabul edersin ya etmezsin asla aldır falan deme

0|0
    0|0
  • Bağrı kıllı olanın merhameti geniş olurmuş bırak dağınık kalsın

0|0
    0|0
  • Çim makinası al ona alır ozamn

0|0
    0|0
  • Ben olsam senin teklifini kabul etmem

0|0
    0|0
  • askım hvalar ısınıcak bır kac aya su kazagı cıkar ıstersen de

0|0
    0|0
  • bayılt ağda yap

0|0
    0|0
  • bence vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • Almaz ben kılsızım

0|0
    0|0
  • Bence hiç dokunma uzersin

0|0
    0|0
  • Ne güzel kışın doğal gaz parası ödemezsin 😄

0|0
    0|0
  • O u tahtik et. Ardindan cik onun ustune bir fantaziymis gibi sen al o tuyleri

0|0
    0|0
  • Dalga gecilecek bisi yok da alirsa dahada kalinlasir uzar bidahakine sonra ciktiginda kil dönmesine yol acar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• agda bandini yapistir gerisini o zaten halleder😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...