Vajinadaki hassasiyet nasıl giderilir?

Cinsel birlikteliğim sırasında hep çok ağrım oluyor. İlk kez yapıyormuşum gibi kesici şekilde ağrılar hissediyorum. Bunun için iki gün önce doktora gittim ve vajinal muayene yaptı ama o ultrason aletini yerleştirirken dahi kıvrandım epey (bol kayganlaştırıcı da kullandı) girerken, sağa sola her çevirdiğinde ayrı acı hissettim. Doktor da farketmiş olacak ki hassasiyet olduğunu söyledi. Bu nasıl geçer? Nasıl aşabilirim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde psikolojik oluyor bu durumlar. Çocukluğunuzda veya genç kızlığınızda sizi etkileyecek birşey yaşadınız mı? Bir örnek vereyim. Bir arkadaşa babannesi kukuna sakın dokunma orası çok pis dediği için nasıl bir yerleştiyse bilinçaltına kız kendi kukusuna dokunamıyordu. Tiksiniyordu bayaa organından. Buna benzer bir psikolojik durum kendinizi istemsiz kasmanıza sebep oluyor olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Kendimi acıtacak diye korkumdan kasıyor olabilirim. Öyle çocukluğumdan kalma bir durum yok sanırım

• Anladım. Sebebi bu oluyor olabilir acımasının. Eşiniz anlayışlı mıdır bilemiyorum bir süre onu yönlendirseniz. İçine girmese de sürtünme elle uyarma veya oral gibi şeyler yapsanız birliktelik zevk aldıkça eşine olan güvenin gelir ve korkularını aşarsın. Bu bir yöntem ve uygulamaya değer bence.

• Eşim yok, düzenli cinsel hayatım yok ki yapayım bu dediklerinizi. Düzenli olduğunda aşabilirim ancak demekki

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadaşım senin bu yaptığın olmadı. yahu doktora gidiyorsun ona soracağın soruyu bize soruyorsun. ona sorsaydın ya

0|0
    0|0
    • Fitil verdi sadece

• kullan bakalım. eğer devam ederse şikayetin başka bir doktora git. bizim gibi cahillerden sana zarar gelir. olur olmadık tavsiyelerde bulunuruz. daha da içinden çıkılmaz hale gelirsin

• Ablacim bence et kesilmesi oluyordur ben spor yaparken tarif ettigin şekilde ağrılar duyuyorum aynı mi bilemem ama et kesilmesi olabilir

0|0
    0|0
  • Vajina sürtününce tahriş oluyormu?

0|0
    0|0
  • Yaşınız kaç?

0|0
    0|0
    • 23 yaşındayım

• Çok tuhaf ya, doktor bey bir çaresini bulmadı mı yapmanız gereken bir şey, tavsiye, fikir ilaç ya da cerrahi operasyon falan ne bileyim?

• Hayır söylemedi :/

• içerde kitle vardır uzmana gidin. ya da iltihap. hekimim.

0|0
    0|0
    • Enfeksiyon var dedi zaten. 2 tane antibiyotik birde vajinal ovül

• doktor birşey demedi mi, bize niye soruyosun.

0|0
    0|0
  • Kendini kasiyorsun rahat bırak kasma kendini

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun yaşınız kaç ve kaç yıllık evlisiniz ya da ilişki içerisindesiniz

0|0
    0|0
    • 23 yaşındayım. Düzenli ilişki hayatım yok. İlki 2,5-3 yıl önce olmuştu 5-6 kez sonra olmadı üç gün öncesine kadar. Bu şeklde

• Anldm hastalarım oluyo grç yazarsam kb bana özelden yaz detaylı bilgi verim

• Çok çalışarak zamanla

0|0
    0|0
  • Genişlemesi lazım

0|0
    0|0
  • Birşey söylemedi mi doktor?

0|0
    0|0
    • Hayır söylemedi. Akıntın var dedi birde ve onun için antibiyotikle fitil verdi

Kızlar Ne Diyor 2

• Soğuk betona otur.

0|0
    0|0
  • ön sevısmeyı uzun tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...