Bana cevap verene?

Arkadaslar kızlıgın bozulup bozulmadıgını anlayabiliyo muyuz doktor falan anlar mı bir yolu var mı?
Yanlslıkla temizlenirken kan geldi. ama az geldi durdu bilemedim de konturol eyme sansım var mı kimse inanmaz anneme de anlatamam utanırım ya hakkımda yanlıs dusunurse deliricem

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Devlet hastahanelerinde bakılmıyor sağlık veya savcılık bir durum olmadığı sürece. Özelde bakıyorlar. Bozulması öyle kolay bir şey değil, yanlışlıkla etini tahriş etmişsindir ya da et kötü zedelemişsindir. Boşuna kuruntu yapma.

0|0
    0|0
    • umarım oyledirrr

• deniycem umarım oyle olur

Erkekler Ne Diyor 23

• Doktor anlar git bir

1|0
    0|0
  • annene söyle bir şey olmaz. ileride daha çıkılmaz hal alır

0|0
    0|0
  • Doktor Kontrolü

1|0
    0|0
  • Şayet kızlık zarının ve vajinanın iç yapısının eski halini ayna karşısında incelediysen, son hali ile de inceleyip kıyaslama yapabilirsin. Ya da en kolay yoldan doktora gidip kızlık zarı muayenesi yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Buraya 50 milyon tane yorum atılmış yok aynaya bak bilmem ne aynaya bakarak cözemessin en iyisi doktor al bir randevu ama ilk önce annene söylemelisin anneler bir tanedir daha sonra doktor kontrolü o söyler zaten herşeyi utanıyorsan bayan doktora muayene olabilirsin.. Haydar dümen aklıma geldi neden se hep zedelenmiştir yavrum sen üzmekendini diyo pek anlam veremedim o adama da :)

0|0
    0|0
    • o adam salagın ve sapıgın teki ben bunu cidden sorun yapıyorum ama bsy dyemiycem kimseye sanırım

• Tabiki senin fikrin saygı duyarım..

• Doktora gidiceksın muayne edecek bozulup bozulmadıgını soyleyecek eger istersen bozulmussada ne sebepten bozulduguyla ılgını rapor verecek. Anlattıgına gore ıcerı bırsey sokmamıssn 3-5 cm ıcerde olan bır sey bu kadar kolay bozulmaz. Mutemelen zedelenmıştır telaş yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • zedelenme nasıl oluyo yani ondan bir sorun olmaz dimi cok girmedi yanlıslıkla bian oldu ama niye kanadı o korkutuyo

• neyın nasıl ne kadar gırdıgını bılmeden net bırsey demek zor

• anlaşıldı bir objeyle masturbasyon yaptın yanlışlıkla içine girdi.
    bence annene anlatmalısın.
    ha yok diyorsan geç ayna karşısına, elinle ayırabildiğin kadar ayı lazer tut. belki zar parlar

0|0
    0|0
    • Ya temizlerken diyorum niye kafana göre roman yazıyon

• ya temizlerken parmagım kaydı birden yanlıslıkla insanlar ölüyo fizik bilgin sıfır sanırım

• hiçbir ölüm yanlışlıkla değildir

• bence annene anlatsan iyi olur eger bozulma olduysa sıkıntı cıkarrlar nekadar erken okadar ıyı doktorda anlar jinekolog doktorları

0|0
    0|0
    • Ya inanmazlarda iştee

• anlar yani bence gec olmadan annene soyle ya da bı kınlık düşün banyoya gir bıraz kanamasını sagla annene bagırrrrr

• oha plana bak

• Doktor elle alttan bakabilir

0|0
    0|0
    • O zaman kızsam eger hala bozulur ya

• ne atıcam ne?

• m. s. j demek istemiştim :)
      ordan tarif edeyim diye burda herkese özelini açma diye

• Temizlerken içine bişey sokmadıysan hiç endişe etmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Ayna yöntemiyle kendin kontrol edebilirsin, tarif edebilirim.

0|0
    0|0
    • nasılll kandırmayın beni ama nolur

• neden kandırayım? bilgim olmasa böyle cevap vermezdim değil mi? bana ulaşırsan yardımcı olabilirim ama burdan anlatamam yorumumu kaldırabilirler çünkü..

• büyük ihtimalle zedelenmiştir sadece, sorun yok... doktor anlar tabi de emin ol bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • bir dra kontrol ettirin

0|0
    0|0
    • Doktora mı? Anlasılır mı

• dünyanın sonu değil. evet ülkemizde hala önemli bir konu. ama dünyanın sonu değil.

• Bence öyle o kadar koruyup sacma bir hata yüzünden istwdgm gbi biriyle yuva kuramazsam ölsem daha iyi

• Burdan detaya giremem ya kb

0|0
    0|0
  • Kadın doğum uzmanı hemen söyler başka işlerle zaman kaybetme bence...

0|0
    0|0
  • dustan cıkar cıkmaz paylaşsaydın o telaşla aklına başka bir ihtimal gelmezdi

0|0
    0|0
  • Dudaklarını aç ve fotosunu gönder yardimci olurum

0|0
    0|0
  • Doktora kiz misin degilmisin söyler o sana

0|0
    0|0
  • eczanelerde kızlık kontrol edici alet var oondan al konrtrol et

0|1
    0|0
    • Ciddi misn

• He canm hee

• Oyle olsun bakalim

• doktor kesin anlar ilişki felanmı yaşadın

0|0
    0|0
    • Ya yasamadm işte of oyle sanarlarsa ya

• inş be kanq

• ama kan gelmesi anormal bence kanq

• Aynanin karsisina gecip bakcaksin ama anlayabilirmisin bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Nası yani öyle anlasılır mı

• Saol ya cok kotluyodum biraz içim rahatladı

• Rahat ol bisey olmamistir. Ama icinin rahat etmesi icin doktora git yinede

• Vermiş der annen valla

0|0
    0|0
    • Deme ya😢

• Ispatlayamazsınki vermesiysende versi derler derlermi derler :(

• O zaman evde mi kaldm ben smdi hiç yuvam olmıycak mı öliyim daha iyii😢

• doktora..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dr git. Jinekolog anlıyor. Hatta eski / yeni yırtık mı, bozulma yeni ise zorlanma var mı yok mu vs söylüyorlar.
    Kızlık zarı yapı itibariyle herkes de farklıdır, kiminde 2 cm geride kiminde 5 cm geridedir. Esnektir, deliklidir, deliksizdir, narindir vs vs...

Doktora git öğren raporunu al. Annene söyle.
    Açık ve net.

0|0
    0|0
    • inanmazlar diye korkuyorum anlaşılır kessin dmi yoksa öldürürler bile kesin anlaşılması lazm yanlışlıkla oldugunun

• Muayenede anlasiliyor

0|0
    0|0
    • Nasıl alttan muaynemi ama kızsam zarar görmez dimi

• temizlenirken derken içine bişeymi soktun? çünki içine bir cisim girmeden bozulmaz 2.3 cm girmesi lazım sokmadıysan biyerini zedelemişindir

0|0
    0|0
    • cok degil biran yanlışlıkla biraz işte girdi

• sen bence içini zedeledin yani kesikte olabilir kızlık zatı kanı dediğin gibi koyu olmaz zaten bilimsel açıklaması var korkma derim ama içine dert olmasın dr git vajinal ulturasonla bakmaz girişten bakar rahat ol ☺️

• Ay insallah yaaa biraz rahatlattın baya koyuydu cunkuu

• doktora git

0|0
    0|0
  • Yardimci olurum sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...