Sorgularından bıktım ve ''öpüştüm'' dedim. Kimisine de ''yattım'' dedim. Kızlık zarım bozulmuş mudur?

Sorgularından bıktım ve ''öpüştüm'' dedim.kimisine de ''yattım'' dedim. Arkadaş demiyorum dost demiyorum ama sürekli olarak pısırık olarak görmelerinden bıktım. Ben de masum yalanlara pijama giydirdim. Şimdi hepsi benimle gurur duyuyor. Acaba doğru mu yaptım?

Not:Adı çıkmış filminden yola çıkmadım.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tenezzül etmese de olurmuş ama bulunduğu ortam gereği yalan söylemiş bazen sana zararı olmayacaksa ciddi durumlar haricinde beyaz yalanlar söyleyebilirsin abartılcak bir şey yok yine de

sen duruşundan taviz verme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çevrendeki insanlara göre hareket edersen çooooook işin var demektir hiç bi zamanlar Desinleree takılmaa

0|0
    0|0
  • Tamamda ne yapmaya çalişiyorsun ne oldu yani madalyamı taktılar.

0|0
    0|0
    • Artık senden beklemiyoruz demiyorlar

• özelden devam edebiliriz :) zaten cevabını yeni attım :)

• Peki tamam :) bakalım sen kimsin.

• filmin sonlarını hatırliyormusun REZİL olmuştu o kız. BAKİRELİĞİ KAYBETMEK GURURMU ? En gururlu olan BAKİRELİĞİNİ SEVDİGİNE BIRAKMAKTIR. Anlayamadım pısırıklıkla bunun ne alakası var.

0|0
    0|0
    • filmi izlemişsin genç :D gurur tabiki yeni şeyler yaşamak

• ama böyle onlar gibi oluyorum bana o muameleyi ypmıyorlar

• bence yanlış yapıyosun. her insanın dogrusu yanlışı kendinedir ama yaptıgın yanlış

• ''El alem ne der?''

Umurumda değil diyeceksin.

0|0
    0|0
  • Öpüşmek yatmak marifet ise artık diyecek birşey yok eğer bunları söyledin diye masum değilsen buda bir sorun

0|0
    0|0
  • sana kötü haber kızlık zarın bozulmuştur hatta HAMİLE kalmışsındır :)))))

0|0
    0|0
  • Bozmuşlarsa bozulmuştur ayrıca dediginden bişey anlamadım :)

0|0
    0|0
    • fotodaki ayaklar 41 numara değil mi?

• link

gibi?

• hıh öyle bişey onun ayakkabı olanı :) ozaman belki açamam

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok kötüsün link

0|0
    0|0
  • harbi yaaa bence çooookk saçma hatta bir kızsın ve sana helal be diyolar pardon ama yanii arkadaşların biraz garipmiş hem şu anda senin yaptığında yanlış bunlar duyulunca pısırıkla kalmicak yalancıda dicekler ve normal biriyle yatsan bile inanmicaklar...

0|0
    0|0
  • Aferim sanaaaaaaaaa alkış hellaaaal yürüü kim tutar seni .

0|0
    0|0
  • anlamadım yatmak öpüşmek gurur duyulması gerekn birşey mi? gençlik nereye gidiyo ya

1|0
    0|0
    • sırtıma vurup helal be diceklerdi o derece

• onlar yapınca normal oluyor ama

• kıme göre normal onu yapanlara göre normal...yaptıklarını böyle bastrmaya çalışıyolar sen nıye dogruyu degılde yanlısı örnek alıyosun

• dediklerin anlaşılmıyor.

0|1
    0|0
    • arkadaşlarıma dostlarıma yapmadığım şeyleri yaptığımı söyledim

• ne diye böyle şeyler yapıyorsun?yapmadağın şeyleri yaptım diye gezme ortalıkta kim ne diyorsa desin.

• yapmadığım şeyler olduğunda erkek arkadaş edindiğimde bile inanmıyorlar sen yapmassın senden beklemeyiz sen pısırıksın falan...canıma tak etti.

• De aynen devam off kimin kafa trilyon yaa.

0|0
    0|0
    • sanırım benimkisiki ya da öyle bir şey milli olmanın sahtesi bile harika bir şey

• Aynen devam

Yükleniyor...