Kapat

Reglim 40 gün gecikti

en son 10 şubatta hasta oldum 11 marta kadar hasta olmadım bu süre zarfında ilişkiye girmedim rahatsızlığımdan dolayı kas gevşetici ağrı kesici ve antibiyotikler kullandım 11martta ilişkiye girdim fakat doğum kontrol hapı kullandım ve bugun 22mart ama ben halen regl olmadım son bir kaç gündür aşırı derecede öksürünce sonrasındada kusuyorum bilmiyorum hamilemiyim yoksa çok fazla öksürdüğüm içinmi kusuyorum :(

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum kontro hapını gerektiği gibi kullanmış olduğunu ümit ediyorum. Aksi durumda hamile olabilirsin :(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Geciktiğini düşünmek seni rahatlatabilir ama bence kesinlikle hamilesin, test yaptır kafan rahat olsun, ona göre kendine bir yol çizersin ya da diğer bir arkadaşın da dediği gibi patik örersin ama mavi ama başka renkte :)

0|0
    0|0
  • Doğum kontorl hapını sürekli kullanıyor musun yoksa ilişkiye girerken mi kullandın sadece?İçine boşalma oldu mu bir de?

0|0
    0|0
  • mavı patık ormeye basla . bence erkek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• test neden yapmıyosun? bide psikolojik olarakta olabilir bence bir test yap

0|0
    0|0
    • 10günlük bebek belli olurmuki eczanelerde satılan testlerde

• dün test almaya gittiğimde eczane kapalıydı eve döndüm baktımki olmuşum regl

• hadi bakalım hayırlı olsun canım sevindim:)

• kesin kesin..

0|0
    0|0
  • bilemedim simdi.

0|0
    0|0
  • Kac gun gecikti yani

0|0
    0|0
  • şubat 28 gundur bu bir, ikincisi antibiyotik regl geciktirir ayrıca bahar geldi hava değişimi etkisi ..kısacası panikleme daha bir hafta gecikmiş normal bir gecikme olabilir..

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibidir

• hesaplamayı nasıl yaptın sen

• 10 martta regl olman lazım diye hesaplıyosun ama subat 28 cekiyor ordan 3 gün eklemen lazım..ordan 13 Mart oldun bir kere..antibiyotik icmişsin onada bir hafta 10 gun ekle geciktirir..bugun yarın olursun bence..

Yükleniyor...