Perşembe günü kadın doğumdan randevum var parça alınacak neden alınır bilen var mı?

Rahımle ilğili sorunlarım var ve parça alınacak neden alınır bilğisi olan varmı?

1|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba kısa adı dilatasyon yani rahim içi oparasyon bunun nedenleri arasında , hücrelerde degişiklik olup olmadıgından, kaynaklı olabilir , hayatınızda düşük kürtaj oldunuzmu peki? bunlardan kaynaklı olur peki, rgel döneminizde sıkıntı var mı

1|0
    0|0
    • düşük ve kürtaj yok regli 15 günde bir oluyorum 5 gün sürüyor ve son 4 aydır da 5 gün üzerine 5 gün daha damlama gibi devam ediyor.

• rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• parça değilde sıvı ya da doku olmasın o

0|0
    0|0
    • ben o aşamaları geçtim canım bildiğin parça alınacak dediler.

• hadi ya geçmiş olsun.. kist falan vardır belki iyi huylu mu kötü huylu mu diye bakacaklardır.. hiç bilemedim..

• sağol canım.

Erkekler Ne Diyor 10

• Simir testi yapılacak Bu rahim içinde ki miyomlar ve rahim içi ve rahim ağzı kanser araştırması.. Devamlı kesilmeyen kanamalar olunca çoğunlukla akla miyomlar ve rahim içi kanserler akla gelir.. Erken tanı olursa veya risk faktörü görülürse simir testinde rahim alınır.

1|0
    0|0
  • Smear testi uygulanacak. yani rahimde kanser var mı yok mu bakacaklar. zaten yılda bir kez her kadın yaptırmalı.

1|0
    0|0
  • Alınan parçayı tahlil edecekler kist mi var

1|0
    0|0
    • kist vardı aldırdım 1 yıl önce

• teşekkür ederim.

• Rica ederim geçmiş olsun

• Biopsi yapicaklardir test yani

1|0
    0|0
  • Gecmıs olsun canım gonlunu ferah tut

1|0
    0|0
  • Patolojik acidan incelemek icin tumor vs var mı diye, korkacam birsey yok, acil sifalar dilerim.

1|0
    0|0
  • bir bilgim yok ama geçmiş olsun kendine cok daha dikkat et..

1|0
    0|0
  • Labaratuarda gerekli tetkikleri yapıp sonuca ulaşmak için alırlar. Merak etme yemek yapıp yemezler

0|0
    0|0
    • saçmalamak için uğraş vermekk ne kadarda yakışmış size..

• gecmısolsun

1|0
    0|0
  • Kanserden şüpheleniyorlardır

1|0
    0|0
    • o parçamı kesin sonucu verecek şüpeli durum var dedi zaten.

• Aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...