Hamile olabilir miyim?

Dalga geçmeden ciddi bir sekilde cevap vermenizi istiyorum. Sevgilimle kasım ayinin 20si civarinda sevişme tarzi bise yaşadık hani içime girmedi ic camasirmn üzerinden surttu sadece ve o gunden sonra 3 aydr adet oldm sizce hamile kalma riskim var midir?( Gebelik testi almaya utaniyorum)

0|2
4|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok be sacmalaama eger oyle hamile kalsaydin ulke olarak nufus 3 kat artmisti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Katrilyonda sıfır

1|0
    0|0
  • Ey İnsanoğlu Allahın Lanetlediği zinayı yapıyorsun Allahtan utanmıyorsun da gebelik Testi almaya mı utanıyorsun?

3|0
    0|0
  • Hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • ıkız kanks

0|1
    0|0
  • Ben alayım kargo ile yollayım sana bu sıkıntılar bitsin kargo almaya utanmazsın sanırım bu arada hamile olma oranın çok az diye düşünüyorum hatta hamile değilsin bile diyebilirim çünkü 3 ayı geçen bir zaman olmuş belirtileri olurdu bunun vucudun reaksiyonlar verebilirdi

0|0
    0|0
  • evet hamılesın teyze

0|0
    0|0
  • başka sorun var kadın doğum uzmanına gitmelisin

0|0
    0|0
  • Yuh nasıl olsun yaaas. Seviştikten sonra kilodunda delik olduysa orası ayrı 😃 delik yoksa spermlerin kilodun içinden geçme gibi bir özelliği yoktur.

0|0
    0|0
  • Yazik adama, fena acimistir camasirin uzerinden. Test almaya utanmasan iyi olur. Kurtaj yaptirmaya daha cok utanirsun.

0|0
    0|0
  • keşke olsan

0|0
    0|0
  • Yok imkansiz

0|0
    0|0
  • Birazdan doguracaksin

0|0
    0|0
  • Bulantı kusma baş dönmesi var mı

0|0
    0|0
  • utanma al bir test 5 tl civarı dedigin gibiyse olman imkansız

0|0
    0|0
  • Utanma; bu testler basit...

0|0
    0|0
  • Peki surterken oc camasirinin uzerine mi bosaldi

0|0
    0|0
  • Hayir degilsin eminim rahat ol

0|0
    0|0
  • 3 aydır olmuyosan doktora sor bence :-)

0|0
    0|0
  • Ergen misin sen

0|0
    0|0
  • utanmakanka

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Bence üçüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 ay adet olmaman normal degil. Ama hamile kalmanda hz meryemin hz isayi dogurmasi kadar mucizevi olurdu heralde. Ama icin rahat etcekse git al bir test.

0|1
    0|0
  • lan gebelik testi almaya utanıyomuş
    sen zaten utanılcak şeyleri yapmışsın
    umarım hamile degilsindir şayet böyle bir çocugun annesi olmak istemem

0|0
    0|0
  • Ohaa 3 aydır adet oldunmu olmadinmi anlamadim neyi bekliyon ayrica hamile olsaydin anlardin belirtiler var mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...