Seker hastasuiyim penisimde yara cikiyo bazen?

bunun sekerle alakasi var mi yoksa cilt sorunu mi ya

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sekerin kontrol altindaysa sekerle ilgili degildir ama seker kontrol altinda degilse olabilir... Seker hastasiysan sekerini kontrol ediyorsundur, seker degerlerin ne durumda?

0|1
    0|0
    • sekerim normak dikkat ediyorum 80-140arasinda degisiyo

• penisin kafasinin altinda yani sunnette kesilen kisimda kasiniyo ve kabuk oldu esimde bir sorun yok ve onada bulasa bilir diye bibsuredir iliskiye girmiyoruz doktira gittim bir krem verdi ama dalga geçer bir havasi vardi kacak et mi kestin dio bir doktr bole tavri olmasi sinirimi bozdu

• Kremi aksatmadan kullan, birde yikarken sabun kullanma, icerisinde koku olan hernagi bir sivi sabunda kullanma, alerjik bir olay olabilir..

Kızlar Ne Diyor 1

• ciltle alakalıdır

0|1
    0|0
    • umarimoyledir ve basit biseydr

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet olabilir ve çok dikkat etmen lazım.. Bir doktora gidip iyi muayene olmalısın..

0|2
    0|0
  • cıltle

0|0
    0|0
  • Herhangi biriyle ilişki yaşadıysan bu yaralar olur. Hafife alınacak bir durum değildir dikkatli ol muhakkak doktora git ciddi bir sorun bu

0|2
    0|0
    • yok tek kisiyleyim evliyim cunku yillardir ilk defa biyle bisey oldu onunla ilgili oldugunu sanmiyorum

• Anladım ama sen yinede ihmal etme bir doktora görün bu süreç içerisinde de eşinle ilişkiye girmemeni tavsiye ederim...

Yükleniyor...