Eşim sadece yatakta sevdiğini söylüyor?

Eşim bana nadir de olsa arada bir ilgisini gösteriyor. Tipik türk erkeği yani. Öyle vıcık vıcık sevgisini gösterenlerden değil. ne zaman yaticak uyicak olsak birden bir seni özledimler birden seni seviyorumlar falan. İlişkiye girebilmek için yol yapiyo kısacası. Bu normal mi? bir yandan da diyorum işine öyle geldiği için mi yapiyo. bir yandan da diyorum sevmese ama ilişkiye girmek istemez. Acaba o an mi dönebiliyor içindekileri? Özellikle erkekler sizde mi böylesiniz?

Güncellemeler:
Sizce bu sevgisinden şüphe duymamış gerektirecek birşey mi yoksa her erkek yatakta bu tür sevgi sözcüklerini daha çok söyler mi? Bazen yalan mı söylüyor ilişkiye girebilmek için diyorum

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz enişteyiz 😉

1|0
    0|0
    • İyi o zaman anormal bir durum yok yani :)

• Kalbin kırılmasın biz severiz aslında da belli etmeyiz yatak muhabbeti dürüstçe köprüyü geçene kadar 😉

• Çok şükür :) teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 29

• hahaha yol yapıyor :)

1|0
    0|0
    • Yani? Onu bende yazmıştım zaten :D

• Haklısın böyle hiç düşünmemiştim teşekkür ederim :)

• bazı erkekler sever dile dökmez bazen.. amaç sadece yatak olsa bunu başka kadınlarla da yapar değil mi

• Genel olarak seviyor ama o an daha bir istekli oldugu icin ağzından çıkıyor onlar bence

1|0
    0|0
  • Bazı geleneksel erkekler sevgisini hiç gösteremiyor. O kadarını yapması bile başarı sayılır. Yani bunu yeterli görüp karımla ilgileniyorum düşüncesinde olabilir

1|0
    0|0
  • Valla ben aklıma işde çalışırken koyardım kapıdan girince bakışlarımdan anlardı..''Ne o bu gece yine hızlısın derdi.. Bu Türk erkeği meselesi değil seksi mecburiyet olarak gören erkelerede..

0|0
    0|0
    • Nasıl yani biraz daha açar mısınız?

• O da çalıştığı için iş yerine telefon açardım.. Ona ''seni çok özledim seni çok seviyorum''derdim.. O da ''Tamam aşkım iş isteği alındı ''derdi.. Akşam eve girdiğimiz de sofrayı da beraber hazırlardık bir birimizi dokunmalar ve sözlerle tahrik ederdik.. Çoğu zaman gece yarsı bile uykudan uyanıp delice seviştiğimiz olurdu.. Tabi ki bu eşlerin anlaşma durumuna bağlı..

• Normal

1|0
    0|0
  • ya onuda söylemeden direk mevzuya girseydi

1|0
    0|0
    • Yani normal mi? Sevmese ilişkiye de girmek istemez herhalde?

• Tamam o zaman çok teşekkür ederim :))

• rica ederim

• sende buldukca buluyosun daha ne yapsın adam her an herun romantıklıkmı olur arada bır boyle soz soylemesı hergun aynı seylerı tekrarlamaktan cok anlamlıdır

1|0
    0|0
    • Yani sevmediğinden değil? Veya işini görmek için demiyor yani?

• Neyse ya içimi rahatlattın çok sağol :)

• ne demek toplum adına her daim aydınlatıcı bilgler vermek için buralardayım:)))

• erkeğin en masum olduğu an

1|0
    0|0
  • Sevmese döner dötünü yatar, ilişki için yol yapmıyor bence, ilişki istese başka türlü de isteyebilir

1|0
    0|0
  • Adam seni sadece yatakta seviyor.. Fazlası bka sarıyor zaten. Boylee taa iyi.

0|0
    0|0
  • sen söylemiyormusun

0|0
    0|0
  • Normal bence ve sürekli söylemesi de gerekmez zaten. Bıktırmaz böylece, kıymetini bill. Kocana güzel ver, aklını başından al , aklı sende kalsın:))))

0|0
    0|0
  • Birde göbeklidir o şimdi

0|0
    0|0
  • Normal bişi bu :)
    Bodoslama mi dalsin once biraz canim cicim diyecek tabi iznini almak için :)

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler :)

• sende bunu dert yapma adam seni seviyor tabiki, ama romantik olmak ona göre değil sadece bu durumda romantikleşebiliyor :D

• O yüzden yatakta iyi olmalısınız.

0|0
    0|0
  • Seni seviyor bende oyleyim cunku

0|0
    0|0
  • :D işine gelince gibi..

0|0
    0|0
    • Ama bu sence sevgisinden şüphe duymamış gerektirecek birşey mi?

• yol yapıyor. ne kadrdır evlısınız

0|0
    0|0
    • 1 senedir evliyiz. Ya ne bilim normalde çok nadir söylüyor o zaman söylediği zaman acaba işini görmek içinmiş yapıyor yoksa gerçekten seviyor bu yüzden ilişkiye girmek istiyor e tabi hemen olmayacağı için o zaman dile döküyor?

• Tamamda genel olarak böyleyiz biz.

• sende memnunsun yani ozaman bu durumdan

• Erkek sevmeden de seks yapabilir ama eşın kozalak olduğundan sık sık söylemiyor bence

0|0
    0|0
  • Ben normalde de iltifat ederim

0|0
    0|0
  • Yook evlı degılım aama ılıskılerımde acayıp bellı ederım sanada edebılırım ıstersen

0|0
    0|0
  • genelde böyledir

0|0
    0|0
  • Tabiki normal direk yatalim denmiyo bu olmasi gereken rahat ol

0|0
    0|0
  • O da boşalma esnasında olmalı Aşkım der hadi off falan yani

0|0
    0|0
  • Seni sadece seks oyuncağı gibi görüyo kısacası dimi

0|0
    0|0
    • Heee heee sende fitne sokmaya çalış :)

• Yok be sadece yatakda böyle davranıyosa budur

• Ya hiç söylemese

0|0
    0|0
    • Oda doğru :))

• Kaç senelikevlisin

• Orda mısın

• evlenmeden önce sevişmeyen kadın, kocasını her gün arzular,
    kocanın sadece yatakta sana ilgi göstermesi, aklının bulanıklığından ve kafasında bir sürü sorun olduğundan olabilir

0|0
    0|0
    • Yok günlük hayatta da bir canım cicim der ama öyle vıcık vıcık değildir. Ama yatakta böyle aşırıya kaçınca bir garibime gitmeye başladı

• rica ederim, ayrıca bu kadının hoşuna gitmeli bence yanılıyor muyum...
      belkide sana az vakit ayırdığını düşünüyor ve daha fazla ilgilenmek istiyor seninle

• Yok tabiki de hoşuna gider bayanların. Ama insana birde sanki sadece ilişkiye girebilmek için ilgi görüyormuş hissi veriyor. Sanki kullaniliyormus amacına ulaşabilmek için gibi. Normalde çok nadir gösterdiği için duygularini insan bir acaba diyo. Hani keşke sadece o an değil ara ara gösterilse ilgi de insan kandiriliyormus hissine kapılmasa. Ama normal olduğunu anladım yine buna da şükür :)

• Şüphen seni sevmediği ve kullanmış oldugu mu?

0|0
    0|0
    • Aynen hani sanki işini görmek için sevgi gösteriyormuş gibi geldi. Ama zaten genel olarak fazla sevgisini gösteremez ama hep yatakta gösterince garibime gitti

• İşte o yüzden sordum bu soruyu. Her erkek mi böyle diye. Neyse rahatladım çok şükür :)

• Evin duygusalı. kim:). sensin kesin:))

• enişte sevgisini yerinde ve zamanında belli ediyor

0|0
    0|0
    • Yani normal bu?

• Ya açıkçası her şeyi konuşuyoruz ama birde başka erkeklerin kadınların aynısını eyi yaşayıp yaşamadığını merak ettim. Sonuçta bir an dedim sadece amacına ulaşmak içinmiş diye. Aklıma şüphe düştü. Ama gördüğüm kadarıyla normalmiş

• evine bakıyorsa seninle cinsel ilişkiye giriyorsa seviyordur

Kızlar Ne Diyor 6

• erkeklerin çoğpu yatakta öpüp koklar salırılır sever zaten

1|0
    0|0
    • Yani bu sadece işini görmek için yaptığı birşey değil normalde de seviyordur ama yatakta daha çok gösteriyor?

• Karakteriyle ilgili de olabilir, endiselendigin gibi de. Oturup onunla bu konuyu konus. Aptal yerine konuyormus gibi hissettigini belirt ve gün icerisinde gostermedigi ilgiyi yatakta gosteriyor olmasinin seni endiselendirdigini soyle.

0|0
    0|0
  • bununla nasil evlendin

0|0
    0|0
  • bizim erkek böyle canım ya ayrıca bunu sıkıtı yapma normal bu yaşıda önemli faktör bunda

0|0
    0|0
  • bilemedim.

0|0
    0|0
  • evlenmişsn iade etme şansn var mı yok. değiştremezsn ya boşancan ya kabullencen

1|0
    0|0
    • Bak bu konuda haklısın :D ama aklımızdaki soruların cevabını yinede arayabiliriz ;)

Yükleniyor...