Üniformasının,mesleğinin ağırlığına yakışmayacak hareketler yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

3 gündür salya sümük yatak döşek yatıyorum,salgın var heralde öyle bir gribe tutuldum ki öyle böyle bişey değil.Bi de tam sınav haftam bu hafta,haftanın başından beri gittim hep okula,ama bugün nası olsa son gün diye 2. ders sınavımı oldum öğle arasından sonra doktora gittik annemle.Normalde aile hekimimiz çok tatlı bir kadındı,ama onun izin günüymüş bugün onun için başka bir hastaneye gittik.Bi adam muayene etti beni,akciğer röntgeni falan istedik götürdük temiz bişey yok dedi.Grip için ilaç falan yazdı.Sonra okul için 1 günlük rapor yazmasını rica ettim,zaten devamsızlığım almış başını gidiyo boşuna kullanmak istemedim bende.Sesim olmuş travesti gibi yani yazmamasını gerektirecek bir durum yok.Adam resmen annemle bana demediğini bırakmadı yani,rapor dedik diye dövecek sanki.Neymiş öğrenciler sınavdan kaçmak için rapor yazdırıyolarmış,okuldan kağıtla belgeleyip öyle rapor alabilirmişiz ondan bla bla..Annemde dedi kaçma gibi bir niyeti olsa neden velisiyle gelsin falan.Kağıt gibi bir sistem hiçbi okulda yok,biraz ifade etmeye çalıştım adam güldü resmen sen mi bilicen sanki tavrıyla.Deli oldum resmen sinir etti beni neden bilmiyorum.İleride hukuk okumak istiyorum,avukat olunca bunlardan beteriyle karşılaşınca ne yapacaksın diyorum kendime.Siz ne düşünüyosunuz bu tipler hakkında,yorumunuzu bekliyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bikeresinde hastaydım ama henuz kuluçka dönemiydi salya sümük değildim ateşim falan vardı halsizdim, sonraki gün 3 sınavım birden vardı(3 ayrı sınıftan ders alıyordum) adam rapor vermedi hasta olduğum halde, halledersin falan dedi halledemeyecek olsan 3 sınavı aynı güne koymazlardı dedi. benden sonra hasta olmayan başka bir arkadaşıma vermiş. ne diyeyim ben şimdi bu adama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktorun ters bir tarafına gelmişsiniz anlaşılan ama o kadar özel bir mesleği icra eden kişilerin bu ve buna benzer hareketlerden uzak kalması daha iyi bence. Bu arada geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • doktorlara rapor vermeyin diye baş bakan söylüyor doktorlarda korkuyorlar artık

0|0
    0|0
  • çok uzun bir yazı

birisi özet geçerse onu okur fikrimi paylaşırım

0|0
    0|0
    • Okumayacaksan çık git ne diye yorum yapıyosun ki,çok meraklıydı sanki herkes de senin fikrine..Te allam

• ahaha

sakin ol coo

• okumuş birinin iki kelimelik olayı yarım sayfada ancak anlatabilmesi kadar absürd bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...