Tek testis kötü bir sey mi?

Çocuk olmama durumu yoksa da sağlık açısından sıkıntılı bir sey mi? Olay ne, niye tek testis olur? Dalga konusu olan bir durum mu, eksiklik mi, özür mü?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tek testis eger saglikli ise, yeterli derecede testosteron üretiyorsa hicbir sorun olmaz, hem cocugu olur hem cinsel iliskisine bir engel degildir...

Tek testisin sebeplerinden bir tanesi dogustan eksik olmasi, kasiklardan testis torbalarina inmemesi veya cesitli sebeplerden, bunlardan bir tanesi testis kanseri dolayisiyla ameliyatla alinmis olmasi..

1|0
    0|0
    • Peki vücudun aşırı zorlanması, çok fazla spor yapmak testinin sonmesine sebebiyet verebilir mi?

• Öyle birsey olsa tip tarihine gecer... Sporla testis sönmez...

• Komikmis. Sağol.

Erkekler Ne Diyor 7

• İnşallah herhangi bir sıkıntı olmaz. bir çok insan doğuştan tek testislidir. Çocuk sahibi olurlar, cinsel yaşamlarında da herhangi bir sıkıntı olmaz. Şöyle düşün araban var ve trafiğe istetme olmadan çıkıyorsun.

0|0
    0|0
    • Trafiğe ne olmadan cikiyorsun?

• Sevgilisi söyler belki. Yanı anormal, utanılacak bir durum mu sence?

• Sevgilisi aptal mı? Özel bir durumu çocuğun. Yaptı isede o hatasını düzeltmeli.

• Eksiklik sadece bence ben hıc görmedim

0|0
    0|0
  • Yeterince sperm üretebiliyorsa sorun olmaz sanırım.

0|0
    0|0
  • Yaradanın taktiri diyorum ben

0|0
    0|0
  • Skintili bir durum yok bence

0|0
    0|0
  • Sperm sayısı normalse sorun yok. Tek testis mi ; keseye inmeyen testis mi doktor görsün bence...

0|0
    0|0
  • ıyı bıseymı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...