Spora yapmaya çıkan kadınlar kızlar neden bu kadar seksi gözüküyor?

Özelliklemi dar giyiniyorlar merak ediyorum yoksa dar giyinip ilgi çekme mi istiyorlar, şahsen ben gözlerimi kalçalardan alamıyorum ve arzuluyorum, benim gibi olanlar var mı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• :) fitness antrenörüyüm. Antrenman sırasında taytlarla hareket daha kolay sağlanıyor. Tabii yaptığın antrenman şekline göre değişir. Ben kardiyo yaparken bol ve kalın giyinirim terleyebilmek adına. Kişinin amacına göre değişir. Kimi dikkat çekmek için kimi birini bulabilmek için kimi de rahat hareket etmek için giyinir. Ama özellikle vücudundan daha dar giyinenler tabii ki bilerek tahrik amaçlı olur :)

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar özellikle popolarını ve memelerini gözümüze sokuyorlar biz de biraz abazayız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi bunun cinsel sağlıkla ne alakası var

1|0
    0|0
  • abazalık işte hep bunlar.

0|1
    0|0
    • abazalıkla ilgisi yok daha pazar seks yaptım görünce arzuluyorum

• hala sana seksi gelmiyor mu diyorsunuz. bana ya da sana Seksi gelmesi gelmesmesi. özgür bir bireyin istediği gibi giyinmesine karışma sorgulama hakkı vermez bizlere. sen sorguluyotsun. yok ortalık kötü. yok bilmem ne. ortalığı kötü yapan sapık düşüncelileri sorgulayıp o sapıkları yok etmeliyiz. ok?

• edemiyorum işte aklıma seksi çağrıştırıyor

• gıt onlara sor

0|0
    0|0
  • Bence özellikle yapiolar yoksa bir kiz tayti ve daracik tişörtu giyip neden disarida sergilesin kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...