Anal ilişki çok mu zararlı?

Herkes sağlıksız oldugunu soyluyor ama buna ragmen yapan kişi çok. Gercekten zararli mi

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı ve lanetli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zararlı ne sıklıkla yaptıgına baglı tabi kanama olur arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Zararlı tabi

0|0
    0|0
  • Anal bölge bağlı tulum gibidir. Bağ koparsa altına bez yaparsın hem de ömür boyu. Ameliyat bile olmuyor. Normal ilişki tavsiye ediyorum. Geniş olması sorun olmaktaysa ameliyatları da var. Doğumda bu çeşit operasyonlar yaygın hem... Tavsiyem bu örneklerini çok gördüm...

0|0
    0|0
  • Bunu bende anlamış değilim benimde ilgi duyduğum bir ilişki tarzı ancak bu riskleri göze alıp partnerimi zorlamiyorum diğer taraftan anal yaparak şekilden şekile girenler var yıllardır hemde Ve gayet sagliklilar

0|0
    0|0
  • doğru yapıldığında zararları en aza indirilir bir sıkıntı çıkmaz

0|0
    0|0
  • yapan cok ama sağlıksız hastalık kapma ihtimalin çok kızlarada bir zevk verdiği yok çoğu kız erkek arkadaşını kaybetmemek için yapıyor ama siz yapmayın bu yanlışı

0|0
    0|0
  • yapan kişilerin çokluğu, bunun doğru olduğu anlamına gelmemeli, nerde çokluk orada pokluk dimi ama, sağlıksız çok sağlıksız özellikle kadın için,

0|0
    0|0
  • Karşıyım. Fakat kim zararını gördü?

0|0
    0|0
  • Valla kişilerin aldığı zevke bağlı karşılıklı ise süperdir merak etme.. Deneyimli biri olarak söylüyorum))

0|0
    0|0
  • titiz yaparsan sıkıntı yok, temiz ve sabırlı ol. memnun kalacaksın.

0|0
    0|0
  • Dene beğeneceksin...

0|0
    0|0
  • Gotunu tutamazsın sonra

0|0
    0|0
  • Cok sağlıksız deneme bile

0|0
    0|0
  • Yaptigin kisiye gore degisir hastalik tasiyo olabilir mesela hepatit gibi mantar gibi

0|0
    0|0
  • Ön tarafına güvenmeyen arkadan yapıyor sen güveniyorsan kendininkine önden devamm

0|0
    0|0
  • zararlı tabikide

0|0
    0|0
  • anal ılışkı yapan gay, dir

0|0
    0|0
  • Ana yapıyosa bir erkek gaydan bir farkı yoktur

0|0
    0|0
  • Nasıl yapıldığı da önemli. Çaylak sevismeden anlamayan bir toy cok caninizi yakabilir

0|0
    0|0
  • sendemi miktircen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçekten çok zararlı yapmadıysan deneme bile sakın sevgiline ya da eşine falan kanayım deme

0|1
    0|0
    • Anal sapkınlık ve sağlıklı birsey degil Fakat nedense bazı kızlar bunu çok yapıyoo

Yükleniyor...