Kızlar, Jinekolog da çıplak elle meme muanesi yapılır mı?

eşim geçen hafta doktora gitti göğüste ağrı şikayeti ile doktor elle genel bir muane yapmış fakat eldiven kullanmamış bildiğim kadarıyla bu tür muanelerde eldiven takılıyor acaba bu meme kontrol muanesine özgü bir muane oldugu için mi eldivensiz yoksa doktor burda art niyetli bir davranış mı sergilemiştir

siz daha önce böyle bir muane oldunuz mu ve olduysanız eldivenli ya da eldivensiz miydi?

Güncellemeler:
lütfen kızlar yardımcı olun bana :(

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Eldivenli

0|0
    0|0
    • daha önce yaptırdınız mı acaba

• Gecmis olsunv

• ne için bir şey çıkması gerçi ama hastalık için mi eldivensiz muane yaptıgı için mi

Kızlar Ne Diyor 3

• Üff senin karinin memelerine mi kaldi ya sapik ruhunu bir dizginle

0|0
    0|0
    • kaç tane taciz tecavüz olayı oluyor bu nasıl zihniyet bilinçli olmakta mı suc soru sordum cevabın varsa ver yoksa yorum yapma sorum acık ve net hiç gidip muane oldun mu sen

• Amcacim iste sizin gibiler yuzunden oluyor bu taciz tecavuzler boyle hemcinslerin olmasa dusunmezsin art niyet oldugunu. Dizilerde kadin doktor baksin garima diyen ama karisina it gibi davranan dogulular falan oluyor var mi diyorsun ama var iste. Ne farkeder eldivenli ya da eldivensiz. Ben ultrason cektirdim kadin doktordu belirteyim aman 😂 elle muayene yapmadi

• yahu adama sapık mı dedik adam mı dövdük ne yaptık soru sorduk uygulamayı bilmiyorum kaç kişi tacize ugruyor biliyor musun doktorda bilmeden konuşuyorsun şu algıyı yıkın artık aman işte senin karına mı kaldı o zaman alsın tedavi amaçlı san tecavüz etsin sorgulmayacak mısın bu durumu

• sorduğunun sorunun ne kadar saçma olduğunu bir düşün gel sen önce zihniyete bak ya

0|0
    0|0
    • sordugum soruyu biliyorum eldivenli ya da eldivensiz bir şey değişiyor mu değişmiyorsa neden eldiven kullanmıyor

• Eldüvensiz yapılır arkadaşım kafana takılmasın

0|0
    0|0
    • neden peki hertürlü muane eldivenli yapılır sonuc da biz erkeklerde gidince yumurtalıklara doktor eldivenle bakar

• Karışmasın aklın doktorlar hastaya o gözle bakmaz eldüvensiz yapanı gördüm takma kafana eşinede yansıtma kadını üzme

• yok yansıtmıyorum suc onun da değil varsa böyle bir art niyet bunu başkaları yaşamasın sonucta

Yükleniyor...