Regl Döneminde Neden Bu Kadar Agrasif Ve Alıngan Oluyorsunuz?

Regl Döneminde Neden Bu Kadar Agrasif Ve Alıngan Oluyorsunuz Regl Döneminde Neden Bu Kadar Agrasif Ve Alıngan Oluyorsunuz

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Gözü kör olasıca hormonlar yüzünden

Tşkler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• acı çekmek çok acı

0|1
    0|0
  • O ağrıyı sen çek görürüm o zaman seni.

0|1
    0|0
  • Elimizde olan bise degil :(

0|0
    0|0
  • Çünkü öyle

0|0
    0|0
  • valla ayrılıklarım hep o yuzden oluyor =()

0|0
    0|0
  • Ay ben svegilime adet donemimde surekli trip atp yuklenip sonra diyorum "askim ya adetliyim ben yhaaaaa "diyip yumusatiyorum. :D

0|0
    0|0
    • aahaha sen iyi açıklama yapıyromşssn :D

• gunlerce devaam mi ediyor? hep depresif takiliyorsunuzdur o zaman.. yahu biraz canlanin gencsiniz tamam kavga edersiniz de gunlerce kavga edip kus kalmak neyin nesi? çok simartma kizi sonra tepene cikar benden soylemesi ;)
      oturt karsina iki medeni insan gibi konusuyun yolunda gitmeyen ne varsa, nelerden rahatsiz oldugunuzu, neden surekli kavga ettiginizi vs vs sonra bir cozume ulasmaya calisin, hatalarinizi azaltin

• ben üşengecimm bana bu kadar uzun cümleler kurdurma ben kısa ve net söylerim ona işte orta yolu bulmaya çalışıyoruz kavgga etmek benide çok geriyorr gün ortasında kavga edince dahada kötü oluyorr iyice keyifsiz yapıyor benii

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum testislerine sürekli sürekli birinin tekme attığını düşün ve penisinin ucundan kan aktığını kilodunu mahvettiğini , 1 hafta boyunca altında bir ıslaklıkla dolaşmak zorunda olduğunu?

0|0
    0|0
  • yok be olum, kullanıyorlar sadece bunu.

0|0
    0|0
  • bizim penisden kan gelse biz dünyaları yakarız. Az bile yapıyorlar :D

0|0
    0|0
  • adı üstünde regl

0|0
    0|0
Yükleniyor...