Sık Sık Mastürbasyon Yapıyorum Neden Acaba?

Merhaba, arkadaşlar.. Bayan arkadaşlardan çok özür diliyorum ama bu sorun beni mahvetti. 22 yaşındayım , geçmiş yıllarda da mastürbasyon yaptığım oluyordu. Ama bu 3 ay boyunca günde neredeyse 4 defa mastürbasyon yapıyorum. Bir yanda da pişmanlık duyuyorum. Masturbasyon yapmayınca sanki namludan çıkan bir kurşun gibi oluyorum, yerimde duramıyorum. Acaba ne yapmam lazım? Lütfen konu hakkında bilgilerinizi paylaşır mısınız? Teşekkürler herkese

0|1
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz irade

0|1
    0|0
    • Güldürmeyin beni :) iradeymiş. ya hu ne iradesi. ben iradesi zayıf biri olsam sigarayı bırakabilir miydim? Alakası yok.

Erkekler Ne Diyor 2

• ilk olarak günde 1 e düşür. sonra 2 günde 1sonra 3 günde 1 .. böyle dewam ederek haftada 1e indirgemeye çalış. Aksi taktirde bu seni yıpratır. Aklı çok oraya vermek gerizekalılığa davetiye çıkarıyor. unutkanlaşıyorsun. Mala bağlıyorsun. Heleki abdestsiz dolaşma. Yaptıktan sonra abdest al. Kendini bununla dizginle. abdestli olduğunu hatırla ki belki tekrar banyo yapma üşengeçliği seni alıkoyar. zamanlada zaten yapmak istemiyorsun..

0|0
    0|0
  • Yokluktan dir

0|0
    0|0
    • olabilir ama geçen yıllar hatta 3 ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu. günlerce ve bazen bir kaç hafta yapmadan durabiliyordum. bu nasıl iş acaba?

• Bazı dönemler de erkekler de oluyor böyle geçer bir süre sonra sıkıntı etme

Yükleniyor...