Sevgilimle ilişkiye gireceğim ilk kez nasıl davranmalıyım ona?

Sevgilimle ilk kez ilişkiye gireceğiz ve sevgilim bakire nasıl başlamalıyım kızlığını ben alcam önerileriniz neler nasıl davranmalıyım cevaplarınız için teşekkürler

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Yazık günah!Kızlığını ben alacağım ne demek bu!gerçekten anlamış değilim.Bence böyle birşey yapma.ikinize de yazık günah.Hele bu kafadaysan hiç yapma derim.

6|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer soyadını vermediysen o dediğini de yapamazssın bunun ilerisini düşün kızda daha ufak demekki pişman olacağı şeylere evet diyor ama buna sende etkensin

4|0
    1|0
  • "Kızlığını ben alcam." dedin olay bitti.

4|1
    0|1
  • Bunu ikonu kullanmam pek.Ama :D

2|1
    0|1
  • kızlığını alacağım nedir yahu. Sevgiline kızlığını alacağım desen sevişmekten soğur, vazgeçer. Önce biraz nazik olmayı öğrenmelisin. Kızın üstüne cullanma. O üstte olsun daha az acır canı ve sakın istemediği halde içine girmek için zorlama ters bir hareketle kızın rahmini yırtabilirsin.

0|0
    0|0
    • Nasıl başlamalıyım yani tam olarak ?

• Bir tane alsa yetermi yani nasıl oluyor o

• içinden 2 tablet çıkıyor. Nasıl kullanıldığını hatırlayamadım ama prospektüsünde yazar eczacıyada sorabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 8

• o da senin erkekliğini alacak öyleyse oww bir gece için erkekliğinden vazgeçer mi la adam DD

3|1
    0|0
  • Yol yakınken dön dostum

1|0
    0|0
  • layn ıslatmadan çalma kapıyı.bağıttırma kızcağızı fsfsfs

öyle hağğ pu diye de değil çaktırmadan koyu tükrükle sıvazla iyice bir sfS.f

0|0
    0|0
  • Gerçekten sırf 'zevk' için yapma bir düşün .

0|0
    0|0
  • bu soruyuda sen mi sordun link

yoksa hepiniz mi delirdiniz, hayatı bu denli basit görüyorsunuz genç arkadaşlar

0|0
    0|0
  • kızlığını almak ! bu cümleyi yazabilmek ! üzülüyorum sadece, keşke bu sorular yerine, nasıl kendimizi durdurabiliriz i sorsaydın

3|0
    0|1
  • Kaça veriyomuş kızlığını ucuzsa ben de alayım bir tane

1|0
    0|0
  • ağır ağır gir sevip okşa.hayvan gibi dalma yani:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...