Doktor çocuğumun olmayacağını söyledi, ne yapmam gerek?

Arkadaşlar bundan yaklaşık 4 sene önce lösemi oldum. sonrasında ilik nakli falan oldum şimdi çok şükür iyiyim 2012 yılında ilik nakli olmadan bir hafta önce sperm örneği verdim ve kısırlık testi yaptırdım. Doktorlar aldığım yüksek dozda kemoterapinin spermlerime zarar verdiğini ve çocuk sahibi olma ihtimalimin düşük olduğunu söylediler.. tabi bu olay beni üzdü falan ama bir şekilde aştım gibi..
sorum aslında biraz sosyal hayat ile ilgili

Yarın bir gün evleneceğim ve evleneceğim kadın her kadın gibi illaki çocuk sahibi / anne olmak ister, isteyecek ve bu onun en doğal hakkı..

Sizce ben bu durumda ne yapmalıyım? sevdiğim kişiye kısır olduğumu söylemelimiyim? ( hiç kolay bir şey değil ama sanırım söylemek doğru olan )

ya da söylememelimiyim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Soylemelisin. Seni gerçekten seviyosa sorun etmez

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle geçmiş olsun herşey Allahtan hiçbirşey kesin ve net değildir kız kardeşim yıllarca kemoterapi aldı asla cocugu olmaz dedi dr lar ve defalarca ameliyat oldu doku kanseri Şu an 2 çocugu var Rabbim sana önce vicdanlı bir eş nasip etsin sonrada inşallah bir bebek nasip etsin Hiçbişey saklama herkes seni böyle kabul etmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Başında yalan olan ilişki, kimseyi huzura götürmez.
    Tamam kolay bir durum değil ama bunu Paylaşmalisin. Elbette seni anlayıp bu şekilde kabul edecek birisi çıkacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...