Arabada seks yapanlar yardım edebilir mi lütfen?

Arkadaşlar sevgilimle ilk kez cinsel ilişkiye gireceğiz o bakire ve senin olmak istiyorum diyor bizim ev çok riskli o yüzden arabada birlikte olacağız bizim araba mercedes c180 sizce bu arabada nasıl ilişkiye girebiliriz hangi pozisyonlar iyi olur hangisini öneriyorsunuz en rahatı hangisi cevaplarınız için teşekkürler

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bu sorudan da 'where is the money, there is the pussy' sonucunu çıkardığımıza göre dağılabiliriz gençler. bekaretini arabada kaybetmekten kötüsü, görgüsüz birisiyle kaybetmektir heralde

4|4
    0|0
  • o kızın aklına yanayım senın gıbı bırıne bekaretını vermeyı kabul edıyor üstelık arabada..bu kadar önemlı bır olay ve anı evlı bırıyle önemsız sekılde yapmayı göze alıyor.

0|0
    0|0
  • bak şöyle yap sen başını avuçlarının arasına al bir düşün,enpati yap.25 sonra ilerisine git.aynı şeyleri kızının buradan sorduğunu hayal et..ARKADAŞLAR EVLİ Bİ ADAMLA BERABER OLACAĞIM HEMDE İLK...böyle bişey istemiyorsan sende yapma ,o geri zekalı nında nası babası var unutma belki sende babasın

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• mercedes var ama bir oda tutamıyormusun garip gerçekten

4|0
    0|0
  • Dostum araba da oral seks dışında tavsiye etmiyorum ama arka koltuklar sökebiliyorsan dene bagaja doğru :)

0|1
    0|0
  • zor oluyor arabada. arabayı dağ başına çek kızıda arabanın üzerinde becer :))

bunu yapamıyorsan arka kıltuğa geç kızda kucağına otursun ama en güzeli bir otel odası kiralayın duşunuzu felan alın:)) kız sana bekaretini veriyor o kadar cimri olma yahu..

0|0
    0|0
    • Zaman sorunu var ayrıca evlilik cüzdanı

• Allah cezanı vere demek birde evlisin:(( birşey olmaz sen odayı tek başına tut o misafir gelir yanına. olmadı kiralık evler var vs evlilik cüzdanı öyle dert açmıyorki. zaman derken 5 dakikada atlayıp kaçmayımı düşünüon sen:))

• bagaj iyidir :)

3|0
    0|0
  • kucagına alacaksın ablamı olay bu daha acısız olur dıye dusunuyorum ama on koltuklerı one dogru cek ıyı ce

0|0
    0|0
  • arabanın markasına göre pozisyonlar değişiyormu? Özellikle mercedesi belirtmişsin de :)))

1|0
    0|0
  • evlimisin birde?

0|0
    0|0
  • arabayı görmeliyiz.

0|0
    0|0
  • arabayı fazla dikkat çekmeyecek biryere çek.en rahatı arka koltuk tabiki

0|0
    0|0
  • ben starex ile işi görüyorum yatak gibi oluyor ondan sonra istediğin pozisyonu seç araba dar mersedes bile olsa.

0|0
    0|0
  • Burda anahtar kelıme Mercedes C180 :) Kızlar duyun ıyı duyun Mercesed C180 Mercesed C180 Mercesed C180 Mercesed C180 Mercesed C180 :))))

6|1
    0|0
  • seni bir minibüs kirala, ama daha iyisi ev kirala :)

0|0
    0|0
  • ben bu soruyu okuyunca arabanın c180 olduğunu ve bunu bildirerek kendine buradan kız aradığını anlayabildim sadece :D

6|2
    0|0
Yükleniyor...