Kızlar neden "gösterip" vermezler?"

Kızlar neden gösterip vermez, yok annem kızar der :) Yatakta yapmadığı kalmaz, iş kızlığa gelince de yok ya beni bırakırsan der ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bizim eve bir misafir gelmişti...

5 dilim falan çikolatalı kek indirdi mideye. Sonra, tam ben çayına şeker atacakken "yok almayayım, dikkat ediyorum şekerime" dedi.

HÖNNKKK?

Şekeri başka bir formda gizlersen afiyetle götürüyor, gözünün önüne getirirsen reddediyor.

Cinselliği başka formlarda, başka şekillerde (oral gibi) yaşarsan tamam, cinselliğin kalbi olan sekse gelince "yok almayayım, dikkat ediyorum".

Dikkat ediyorsan niye beş dilim kek yiyorsun? Onu da yemesen anlayacağım hakkaten dikkat ettiğini de... Neyse.

• +1

• Haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• belki paylaşımcı değildirler

• Çünkü sana güveni tam değildir ve

bir de kızlığını verecek kadar değerli değilsindir.

• Yani her şeyi yapıp kızlığını vermeyince güvenmemiş oluyor, öyle mi?

İlginç bir mantık... Bir zar parçasını diğer her tür cinsel tecrübenin üstünde tutmak...

Erkekler Ne Diyor 3

• ah dostum ah...

her önüne gelene verecek olsalar,yerinde yeller eser..o yüzden idareli kullanmayı istiyorlar.neticede onlardada bir tane var...

• benim görüşüm; bakire kalınacak şekilde sevişin, ama cinsel ilişki kurmayın.. evliliğin bir anlamı kalmaz o zaman :S

• Eee adam adam olsa, nikahsız ne bakar ne de elde etmek ister. Kendini o kızın yerine koy. Bıraktın gittin, o kızın ailesi ve toplum gözünde nasıl bir gözle bakılacağını hayal et.. Bir de düşün, ya birisi aynı şekilde senin kan bağın olan birine (abla kız yada bacın vs) aynı gözle baksa onu elde etmeye çalışsa nikahsız, sen ne düşünürsün?

• bucoss Birtanesin yaa :)

• Kusura bakma görüşümü tutturamadın bucoss.

• Padişahım çok yaşa !

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...