Karanlık mı olsun aydınlık mı?

Beyler karanlıkta mı yani loş bir ortamda mı sevişmek istersiniz aydınlık mı

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde loş ışıkk... tam aydınlık pek de Seksi olmuyor çok karanlıklta birbirini göremezsin olmaz... Örneğin ben otel odasında sevişirken seks yaparken odanın ışığını kapatıyorum ve banyonun falan ışığını yakıp kapısını açıyorum oradan vuran ışık odayı yarım aydınlatıyor ve daha güzel ve rahat oluyor

0|0
    0|0
    • Otele atıyorum diyosun he😉😉

• Rus'ları niye beğeniyorsunuz görünüş olarak mı yoksa Türk'lerden daha mı iyi sevişiyolar

• Bu dediklerim eskort hepsi de.. Ege bölgesinde yaşıyorum ve arada bir arabama atlayıp pamukkaleye kaçamak yapmaya gidiyorum... Burada 6_7 tane bar var ve toplamda 50 kadar eskort vardır Rus moldowyalı ukraynalı , azeri , özbek , kırgız ve çoğunluklada Türkler türklerin içinde arada bir iki üniv lide çıkar... Soruna gelince ; Rus kızları görüntü olarak çoğunlugu çook güzel ve Seksi.. huylarına gelince dürüst , sıcak kanlı güler yüzlü , saygılı... yatakta ise birçoğu çok aktif hareketli sevişmeyi yiyişmeyi ve seks yapmayı çok seviyorlar ve istekli ve arzulu ilişkiye giriyorlar ve kolay kolay yoruldum demiyorlar zevk almaya ve vermeye çalışıyorlar vs vs... Türk kızları da çok güzel ve çekici olabiliyorlar fakat çok nazlı kaprisli oluyorlar çogunluk böyle ama hepsi degil tabiki...

En İyi Kız Görüşü

• sevişmek için karanlık, sevmek için aydınlık.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Anın büyüsü neyi gerektirirse öyle diyelim. Çok güzel ve fiziğinize güveniyorsanız tabiki görselliğinizinde karşın8zdaki partnerinizi baştan çıkaracağını unutmazsak bunu denemeden göremezsiniz. Aşk var mı aşk? Asıl mesele bu!!!

0|0
    0|0
  • sevişen karıyı buldukta karanlıkta mı olsun aydınlıkta mı diye soruyorsun hiç farketmez bu aralar her türlü olablir :D

1|0
    0|0
  • farketmez.

O yolunu bulur

0|0
    0|0
  • loş ışık daha iyi

0|0
    0|0
  • Farketmez 2si de olur

0|0
    0|0
  • aydınlık karanlıkda deligi nasıl bulcaz

0|0
    0|0
  • Önce aydınlık sonra loş bir ortam tüm işlemler bitincede karanlık uykuya iyi gelir

0|0
    0|0
  • Loş her zaman iyidir romantizmi tavan yaptırır

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0
  • Loş bir ortam tabi ki

0|0
    0|0
  • ne fark eder ki