Cinsel ilişki anında perineden kan gelmesi ve vajina girişinin (küçük dudakların) çok ufak olması.. Ne yapmalı?

Sevgilimle cinsel ilişkiye giremedik... Sebebi ise vajina girişindeki küçük dudakların çok dar olması.. Yani nerdeyse vajina girişi ile aynı büyüklükte.. aynı zamanda perine de vajinaya çok yakın.. sevgilim küçük dudakları aşsa vajinaya rahat girecek, ama nerdeyse yırtılma durumu oluyordu.. özellikle o perine denen kısımda ciddi bir kanama oldu... penis başını soktu, ama daha ileri gidemedi, istemsiz ağlmaya başladım acıdan ve çekti kendini.. biraz penis kalınlığının çok büyük olmasının da payı var bu durumda.. yakında evlenmeyi düşünüyoruz, sizce ne yapılmalı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kasılmaya bağlı darlık falan yoksa ve durum tamamen anatomik bir sorundan kaynaklanıyorsa bu konuyu doktorla görüşmenizi öneririm. Eğer yapısal bir bozukluğa bağlı sorun varsa plastik cerrahinin müdahalesi ile kolaylıkla düzelebilir.

Perine vajinaya yakın derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Perineum denilen kısmı kabaca rektum ve vajina arasındaki bölgedir. Zaten yakın olmayı geçin biri bittiği yerde diğeri başlar gibi düşünebiliriz.

1|0
    0|0
    • Perine neredeyse vajina girişini kapatıyor, vajina biraz içeride kalıyor yani. Ayrıca iç dudaklar çok ufak, sevgilimin penisi de kalın olunca ciddi acı çektim. Aynaya baktığımda vajina girişinin genişlediğini gördüm ve bana acı veren kısmın iç dudaklar olduğunu farkettim..

• Sulanması ile alakalı sorun yok, sevgilim penisinin kafasında o kayganlığı hissettiğini söylemişti.

• Vajinanın genişlemesi cinsel ilişki öncesi ve süresince normaldir. Uyarılma olduğunda kaslarda gevşeme ve cinsel ilişkiye hazırlanma amaçlı biyolojik bir tepkidir.

Yapısal bir anomali olabilir. Daha anne karnında gelişim sürecinde oluşan kimi yapısal sorunlar da olabiliyor.(MRKH gibi) Kimi zaman kızlık zarının bağ dokuca çok zengin olduğu kimi durumlarda ilişkiyi engellediğini de söylemeliyim. (Basit bir prosedürle kızlık zarı alınıyor) Yani bir çok sebebi olabilir ve bunları burada bilme şansımız pek yok. Her durumda bir doktora görünmen iyi olabilir. Bu konuda dediğin gibi bir doktora görünsen iyi edersin.

Tabi bu dediklerim herhangi bir psikosomatik sebep yoksa geçerli. Kimi durumlarda bu tip sorunlar sadece cinsel ilişkiyi tamamen imkansız kılacak türde bir kasılmaya bağlı da olabiliyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• öncelikle geçmiş olsun, ilişki öncesi sakinleştirici birşeyler al, ve kayganlaştırıcı jel veya bebe yağı ile önce bir parmak sonra iki parmak beraber ve gerkirse 3 parmak beraber vajina ağzını esnetmeye çalış, daha sonra partnerin penisinide jel ile yavaşça sokmaya çalışsın, böyle böyle senin vajina girişi esner ve sen rahatlar, ilişkiden zevk aılr hale gelirsin. Haa unutmadan, parmakla esnetirken orgazm olabilirsin, korkma normal bir kadın peşpeşe 8-9 defa orgazm olabilri, sorun olmaz, eşinlede zevk alırsınız.

0|0
    0|0
  • @oğuz84 söylenecek pek birşey bırakmamış ona katılıyorum bir çok konuda. Penisin başı girip gerisinin girememiş olması bana biraz psikolojik olma ihtimalini getirdi aklıma. Bu konuda biraz yazışıp yardım alabileceğin bir jinekolog arkadaşım var. İstersen ona bir yaz. Yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Mail adresini benden aldığını söylersen cevapsız bırakmayacaktır. gynobusra@hotmail. com

Eskiden burada üyeliği de vardı ama kapattı sonra.

0|0
    0|0
  • Önce şu nu söyliyeyim belki vajinismus olmuşsundur bu bir hastalıktır bunu kendinde aşabilirsin nasıl dersen karşındakini erkeğin olarak kabul etmen, utanmaman, benimde sexe ihtiyacım var dürtüsünü yaşaman. Aynı zamanda vajinan dar ise partnerine ben zevk almadan içeri girme diyebilirsin zeytin yağı badam yağı kullana bilirsin ama esas iş kendini kasmaman ve iyice sulanmadan geçiyor yinede evlenmeden yapma derim sağlıklı cinsel yaşam dilerim

0|0
    0|0
    • Hayır vajina girişinde sorun yok, iç dudaklar çok dar.

• anlattıkların tutarsız ve çelişkili. bir hekim olarak ya erkeksin ya da hikaye yazdığını düşündüm hemde 29 yaşındaki bir profil!!!

0|0
    0|0
    • Sana yemin ederim ki dün yaşadığım bir problem.. bu bir rahatsızlık, niye hikaye yazayım yapma.. nereyi çelişkili buldun onu bile anlamadım.. bana yardımcı olursun belki..

• inansaydım olurdu. belkide detaylı yazmadığın için çelişkili gelmiştir bana

• girerken ne kadar acı olsa da penisinin başını soktu.. ama devamı gelmedi, hem küçük dudaklar hem de perinede aşırı derecede acı oldu, o da ben bağırınca anında çekti, kan geldi tabi ki.. şu an küçük dudaklar ve perinede acı var.. normal mi sizce?

• bendede aynı sorun oldu yapamadım elle cekmıstım :(

0|0
    0|0
  • İlerleticeksin

0|0
    0|0
  • Perine neresi ya

0|0
    0|0
  • Isı bılmıyor apla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnceltsin aahahah

0|0
    0|0
  • Kastıysan falan olabilir gerçekten isteklendiğin zaman kendiliğinden gevşiyor ve açılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...