Bikini bolgeme bir tuhafliklar oldu?

Son 2 3 haftadir bikini bolgeme bir seyler oluyor dudaklari kurudu bazi yerler catlamis peceteyle silince hafif kan geliyor ve aciyor bakireyim ve lisedeyim gunluk pet kullanmaya da basladim acaba ondan mi kaynaklaniyor niye boyle oldu

Güncellemeler:
Akintimda cok oluyor akinti herkesdr oluyormus sanirim zaten akintim var diye gunluk ped kullanmaya basladim ama sanki biraz cok oluyor ve bazen beyaz bazen sarimsi geliyor hafif koku da var ama cok hafif

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük ped kullanmayı bırak. Büyük ihtimalle efeksiyon geçiriyorsun. Akıntı normaldir fakat çok akıntı normal değildir. gynobusra@hotmail. com bu arakdaşa bir mail at durumunu anlat yardımcı olacaktır. Özel ilgilenilmesi gerekiyor kız kıza daha rahat edersiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pet lere Alerjim olabilir kullanmayı bırak bir süre bir de zeytin yağı iyi gelir azıcık sur dene iyi gelirse heryer surersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hemen doktora git çünkü sarı kokulu akıntı hastalık belirtisi..

1|0
    0|0
  • Skt'si geçmiştir.

1|0
    0|0
  • Gunluk ped kullaniyorsan bakteri uretir havasizliktan brpathrn krem sur veya silverdin ondan sonra gunluk orani yika ilik suyla kremini sur ve gunluk ped yerine selpak koy daha saglakli pamuklu kilot giy ve fazla masturbasyon yap zevk suyu oralari islatir :)

0|0
    0|0
  • iyy pislik ya uff

0|0
    0|0
  • çok temiz tutmalısın o bölgeni.. tüy temizliğini ne ile yapıyorsun belki ondan olabilir kanama..

0|0
    0|0
  • Kuruluk var vücudunun başka yerinde var mı kuruluk

0|0
    0|0
  • Kiyamam :( markasiz ped kullanma sakin

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Temiz olman gerekli biraz