Doktor bu durumda ne yapar?

Ben ilişkiye girdim ama kan gelmedi ve kızlık zarım bozuldu mu bunu ogrenmek istiyorum. Doktor bozuldu derse bunu ailemden kimsenin bilmemesi için söylememesini istesem ne yapması gerekir?

Güncellemeler:
Ailemle gittigimi varsayarsak diye soruyorum. Doktor gizli kalmasini istiyor derse zaten otomatikman bozuldugunu ailem anlar

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de kızlık zarı kontrolü için savcılık onayı istiyor artık doktorlar. Sonrasında aileler doktorlara saldırıyor veya kıza bir şey yapıyorlar. Bunun sorumluluğunu almamak için önce savcılıktan her hangi bir adli vaka sonucu mu bekaret tereddütü var onu öğreniyorlar ve bir evrak veriyorlar. Ondan sonra gidip doktora baktırabiliyorsun ama doktor yine de bu testi yapmak istemeyebiliyor.

Büyük ihtimalle esnek kızlık zarın vardır. Bu tür kızlık zarı doğum yaparken falan bozuluyor çoğu zaman. Düşük bir ihtimal de kızlık zarının hiç olmaması veya hatırlamadığın bir şekilde bozulmuş olması olabilir.

Kızlık zarını evde kendi kendine de görebilirsin ayrıca. Yardımcı olabilecek birisini tanıyorum. gynobusra@hotmail. com İsmi Büşra bende aldığını söylersen mail adresini tarif edecektir sana kendin bakabilmen için.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Reşitsen, zaten söyleme dediğin zaman söyleyemez. Bizim burada öyle en azından. ya da verdiği rapora, bakire olduğunu yazmasını, yoksa çok kötü şeyler olacağını söyle. Yani tehtit mânâsında değil, Aile içinde. Kan gelmemesinin nedeni de, kızlık zarının çok esnek olduğundan kaynaklanabilir.

0|0
    0|0
    • 23 yasindayim ama şunu demek istiyorum mesela ailemle birlikte kontrole gittim ve kizlik zarimin bozuldugu anlasildi. Ben doktora bunu soylemenizi istemiyorum dedigim zaman o aileme size bilgi veremem derse ailem zaten bozuldugunu anlar

• Size bilgi veremem demeyecek ki, rapora, bakire olduğunu yazacak. Üstelik seninle birlikte doktora sen istemediğin sürece içeri girmezler.

Erkekler Ne Diyor 13

• Söyleyemez zaten.

0|0
    0|0
  • Gizli kalmasini istiyorum dersin biter.

0|0
    0|0
    • Eger kiziniz gizli kalmasini istiyor derse zaten bozuldugu anlasilir

• Doktora ailenle gitme

0|0
    0|0
  • Bozulmayabilir. Esnek zar olabilir. Ben şahit oldum. Yıllarca ilişki yaşadık. Annesi doktora götürmüş. Kızlık zarı sağlam diye rapor almıştı:)))) Ayrıca doktor hastasının sırrını kesinlikle saklar; Hipokrat yemini var çünkü...

0|0
    0|0
  • hayatımda gördüğüm en saçma soru ahahahhahaha

0|0
    0|0
  • Söylemez

0|0
    0|0
  • Sana yol gosterebilir

0|0
    0|0
  • Ozaman nıye sıkıstın yapcak bısey yok

0|0
    0|0
  • APS ile ailene ihbar mektubu gönderir

0|0
    0|0
  • Reşitsen bişey diyemezler

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın eğer reşitsen söylemezler reşit değilsen adli işlem bile başlayabilir.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır boşandım çocuksuzum çok azgınım evlenecek aday bile bulamadım kimseyle birlikte olmadım 3 yıldır mast. yapmakta artık yetmiyor rüya görmek gibisi yok ama o da sık olmuyor dolup taşıyor testislerim zaten böyle sorular neden soruyorsun

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın bu durumda yaşın çok önemlidir

0|0
    0|0
    • 23 yasindayim ama şunu demek istiyorum mesela ailemle birlikte kontrole gittim ve kizlik zarimin bozuldugu anlasildi. Ben doktora bunu soylemenizi istemiyorum dedigim zaman o aileme size bilgi veremem derse ailem zaten bozuldugunu anlar

• ailenle gitmek zorunda değilsin tabiki doktor tarafında bilinirse o anki haline bağlı yani sen doktora sööyleme dersen şüphe duyup söylemesi yüksek ihtimal yani

Kızlar Ne Diyor 9

• Doktora tek git

0|0
    0|0
  • zaten doktorlar görevlerini yapıyorlar bu gibi durumlarda direk ailleye yetiştirmiyorlar senin namusun ilgilendirmez onları paralarını alırlar vazifelerini yaparlar tamamdır gerisi ilgilendirmez -.-

0|0
    0|0
  • 18den Büyüksen zaten söylemez

0|0
    0|0
  • Rüşvet

0|0
    0|0
  • reşitsen ailenin haberi olmaz

0|0
    0|0
  • kac yasindasin

0|0
    0|0
  • Zaten soyleme hakki yok dava acarsan isinden olur tabiki yasin 18 den kucukse farkli

0|0
    0|0
  • zaten soylemezler bu etik degıl.

0|0
    0|0
  • Doktor ailene neden soylesin

0|0
    0|0
    • Mesela ailemle gittim ve bunu soylememesini istedim doktora. O da gizli kalmasini istiyor derse zaten bozuldugunu anlarlar

• Rica edersem onlara ne soyler bunu merak ediyorum. Bozulmamis demesini istesem soyler mi mesela

• Soyleyebilir belki senin zarin esnektir

Yükleniyor...