Erkekler bosalmadiklarinda agresif mi olur?

Gayet acik bir soru. Bosalmadiklarinda iliskiye girmediklerinde agresif mi olurlar? Baska neler olur?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bu kadınlar içinde aynı şey geçerli hatta daha fazla agresif olurlar.. seks hormonal düzeni sağlayan önemli bir şeydir..

0|0
    0|0
  • Agresif değil de abaza olurlar, enerji harcanması lazım, spor oldukça iyi bir çaredir.

0|0
    0|0
  • acaip bir durum o
    havadan nem kapıyosun

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • Kadında aynı hırcın olur. erkek hrm hırcın hem kendini ezik hisseder. bayan ise oda mutsuz olur

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tam istekliyken kadın sorun yaratırsa ters etki yapıyor

0|0
    0|0
  • çılgın olurlar

0|0
    0|0
  • Boşalmayan erkek gergin olur...

0|0
    0|0
  • Evet bir daha yatmam o kadınla

0|0
    0|0
  • Benı rahatlat gizli cok sınırlıyım;)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin boşalamamak gibi sorunu yoktur bunuda nerden çıkardın

0|0
    0|0
  • 3 yıldır boşandım çocuksuzum çok azgınım evlenecek aday bile bulamadım kimseyle birlikte olmadım 3 yıldır mast. yapmakta artık yetmiyor rüya görmek gibisi yok ama o da sık olmuyor dolup taşıyor testislerim zaten böyle sorular neden soruyorsun 😡😡😡

0|0
    0|0
  • Aynen öyle agrasif oluruz ama kadinin ay basi olurda azarsak yapamazsak oyle olur

0|0
    0|0
    • Kadinin ay basi olunca kadinlar izin vermiyo diye mi yapmiyosunuz yoksa sizde mi istemiyosunuz

• Kimisi umursamaz bencil olur

• Yok ben aslan burcuyum merhametim cok fazla malesef. Bazen bu kadar fazla diyorum ama yapişmiş çıkmıyor 😊

• Valla cok ona baglamamak lazim diye dusunuyorum ama her iki cins icin etkisi var sanirim.

0|0
    0|0
  • Evet kasıklarda ağrı da çabası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece erkekler değil kadınlarda bosalmak isteyip bosalmadigi zamanlarda gergin olurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...