Penis başımdaki çatlaklar nasıl geçer?

arko krem ya da vazalin olurmu? catlaklar cogalıyor nasıl bakım lazım?

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbirsey kullanma, vazelin veya arko kremle daha kötü yaparsin... Yikarken sabun kullanma, agresif olmayan sivi sabunla cok az yika...

Eger 1-2 haftaya kendi halinde gecmezse bir urolog doktora görün, mantar, ekzem, alerji veya baska birsey olabilir, öyle seyleri normal kremlerle tedavi edemezsin..

0|0
    0|0
    • doktora gittim ilaç verdi düzelmedi arko krem kullanıyorum daha iyi oluyor

• Kardesim, sorunda arko krem ya da vazelin olurmu diye soruyorsun ve cevabinda arko krem daha iyi oluyor diyorsun? Madem iyi yapiyor problem nerede?
      Doktor ne doktoruydu, teshisi nasil koydu? Anlattigin problemi arko kremle cözemezsin onun icerisindeki kimayasal maddeler ilk basta iyi yapiyor gibi görünsede, iyi yapmaz, daha cok zarar verir..
      Penis basinda catlaklar, mantardan, bakteri enfeksiynoundan olabilir, arko kreminin böyle seyleri tedavi edici bir özelligi yok... Doktor sana ilac verdiyse düzenli kullandinmi? Teshis koyarken sadece bakimi yoksa herhnagi test numunusi yaparakmi teshis koydu... Böyle seyler tahminle tedavi edilmez, eger doktorun verdigi ilac iyi gelmediyse, tekrar git söyle, detayli arastirsin..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir üroloğa görünüp önce çatlakların neden oluştuğunu tespit ettir sonrada tedavisini yaptır. Gerisi sadece günü kurtarmadan öteye geçmez...

0|0
    0|0
  • Ultralan Pomat kullan

0|0
    0|0
    • kafamı buluyon dayı benımle penis başından diyorum

• Egzematize bir lezyon da olabilir. Dermatoloji uzmanına başvurunuz.

0|0
    0|0
  • İdareli kullan , zamanla kendiliğinden geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...