Vajina mantari bitkisel tedavi?

Arkadaslar vajina mantarina ilacsiz bir tedavi onerirmisniz lutfen
Gercekten ise yarayan yaramis olan tedaviler lutfeeeen

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zeytinyağı sür pikachu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Maydanoz suyu bacim☺

0|1
    0|0
    • Gercekten ise yariyo mu ve nasil yapilcak o kardes?
      Sirkeli su da onerdiler hangisini yapayim? :/

• Yok yok bir tutam maydonuzu yıkadıktan sonra bir miktar kaynat suz sonra sabah aç karnına iç birde akşam yatmadan önce faydası çok oluyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Ilac kullanmadan gecmez.
    Mantar kremi kullanman sart. Eger kullanmazsan heryerine yayilir. Doktora git.

0|0
    0|0
  • Dr git göster mantar teşhisi varsa karbonatlı su ile 1 hafta boyunca günde 20 dk içinde beklet

0|0
    0|0
  • mantar olduğunu nası anladın

0|1
    0|0
  • Eczaneden TRAVACORT al sür gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • İlaçsız geçmez ki o. Çok ilişkiye girmekten olur diye biliyorum. Ama ilaçla bir haftada geçiyo sanıyorum

0|0
    0|0
  • Propolis Spray aktarlardan bulursun içeriye sıkman gerekir ve kesin çözümdür.
    Not: Canın yanabilir içinde alkol var

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun mantar bula bula oranızımı bulmuş 😐

0|0
    0|0
  • İlaçsız bir tedavisi yok canım

0|0
    0|0
  • Bitkisel bir ilaci yok... Ya ilaci tüm eczanelerde recetesiz satiliyor, doktora dahi gitmene gerek yok... Kremi var, fitili vat, ikisi bir arda olani kullanirsan, hatta yeni ilac var, bir gün kullaniyorsun yetiyor...

0|0
    0|0
    • Yurtdisindanim ve burda ezcane de recetesiz kesinlikle ilac vermiyorlar.
      Randevu da en erken 2 haftaya veriliyor sansim varsa

• Hangi ülkedesin?

Kızlar Ne Diyor 2

• Eger bir cinsel birliktelikte bulunuyorsan hangi tedaviyi olursan ol bitkisel ya da farmakolojik tedavi ise yaramaz. Partnerinizin de tedavi olmasi sart.

0|0
    0|0
    • Hayir cinsellik degil, reglken tampon kullandim onunla birlikte boyle bisi olstu.
      Alerjik oldugunu dusundum ilk once ama mantar olduguna dari belirtileri okuyunca isler degisti tabi

• bir kadin dogumcuya git ya da aile hekimligi filanda olur. Vajinal fitil verecktir o ise yarar

• Turkiye de nasil oldugunu bilmiyorum ama burda yurtdisinda doktor randevu yu en erken 2 haftaya veriyor
      Ondan kendim bitkisel sekilde haletmeye calismak istiyorum

• Sirkeyle yıka

0|0
    0|0
Yükleniyor...